Aktuālā informācija par vīrusu “Covid-19”

Vīruss "Covid-19"
1. aprīlis 2020

Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā esošo epidemioloģisko situāciju un iespējamos epidemioloģiskos riskus, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanos, veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā noteikti ierobežojumi,

Vīruss "Covid-19"
31. marts 2020

AKTUALIZĒTA INFORMĀCIJA: uzzini par ierobežojumiem Talsu novadā vienuviet!

12. martā Latvijā izsludināta ārkārtas situācija līdz 14. aprīlim, kas paredz būtiskus ierobežojumus līdzšinējā iedzīvotāju ikdienas dzīvē, arī iestāžu un pakalpojumu sniedzēju darba organizācijā. Arī Talsu novadā ir ieviesti dažādi piesardzības pasākumi, lai mazinātu vīrusa Covid- 19 izplatīšanās riskus. Ierobežojumi Talsu novadā līdz 14. aprīlim Talsu novada pašvaldības administrācija un pilsētu un pagastu pārvaldes (informācija […]

Kultūra
31. marts 2020

Pārceļ XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus

31. martā XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komiteja paziņoja, ka jūlijā plānotie dziesmu un deju svētki tiks pārcelti uz 2021. gadu no 5. līdz 10. jūlijam. Tas saistīts ar vīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumu ieviešanu un ārkārtas situācijas valstī izsludināšanu. Kā šis lēmums ietekmēs Talsu novadu, stāsta XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Talsu novada rīcības komitejas priekšsēdētāja Doloresa Lepere.

Vīruss "Covid-19"
30. marts 2020

Vecākiem jāpārrunā ar bērniem ierobežojumu ievērošana

29. marta Ministru kabineta sēdē tika pieņemti stingrāki sociālās distancēšanās nosacījumi, lai ierobežotu Covid-19 izplatīšanos. Tie paredz, ka vienlaicīga pulcēšanās iespējama divām personām, ievērojot divu metru distanci. Izņēmums ir ģimenes locekļi, kuri dzīvo vienā mājsaimniecībā, un cilvēki, kuri dodas uz darbu, jo pienākumus nevar veikt attālināti.

Vīruss "Covid-19"
30. marts 2020

Ievieš pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai

26. martā Talsu novada domes deputāti, apzinoties ārkārtas stāvokļa iespējamās sekas, atbalstīja pabalsta ēdināšanas izdevumu segšanai attālinātā mācību procesa laikā, ieviešanu. To ir iespēja saņemt, ja ģimenē ir bērni, kuri mācās no 1. līdz 12. klasei un kuri ir deklarēti Talsu novadā.