Deputāti

Dainis Karols
“Latvijas Zemnieku savienība”
Talsu novada domes priekšsēdētājs
 63232111; 20229688
 dainis.karols@talsi.lv

Normunds Tropiņš
Partija “Vienotība”
Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
 29253840
 normunds.tropins@talsi.lv

Edmunds Demiters
Partija “Vienotība”
 29206520
 edmunds.demiters@talsi.lv

Miervaldis Krotovs
“Latvijas Zemnieku savienība”
29269595
 miervaldis.krotovs@talsi.lv

Alfons Spēks
Latvijas Zaļā partija
 26460878
 talsi@llkc.lv

Tabita Kalniņa
Latvijas Zaļā partija
 28656538
 tabita.kalnina@talsi.lv

Edgars Zelderis
Partija “Mēs – Talsiem un novadam”
 29737436
 edgars.zelderis@talsi.lv 

Lauris Pīlēģis
Partija “Mēs – Talsiem un novadam”
 29386647
 lauris.pilegis@talsi.lv

Ilva Norenberga
Partija “Mēs –Talsiem un novadam”
 26197645
 ilva.norenberga@talsi.lv

Sandra Pētersone
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” –
“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
 26513738
 sandra.petersone@talsi.lv

Gundars Sebris
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” –
“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
 29474681; 63291765
 gundars.sebris@talsi.lv

Inga Gluzda
Ievēlēta no Jaunās konservatīvās partijas
 29275265
 inga.gluzda@talsi.lv

Daiga Feldmane
Ievēlēta no “Latvijas Reģionu Apvienības”
 29417402
 daiga.feldmane@talsi.lv

Ģirts Kalnbirze
Partija “Talsu novada attīstībai”
 girts.kalnbirze@talsi.lv

Gerda Zeberiņa
Partija “Talsu novada attīstībai”
 gerda.zeberina@talsi.lv

Oļegs Solovjovs
Partija “Talsu novada attīstībai”
26471925; 63232160
 olegs.solovjovs@talsi.lv 

Andis Astrātovs
Partija “Talsu novada attīstībai”
26588530
 andis.astratovs@talsi.lv