Kinoteātrī “Auseklis” pirms filmas “Nekas mūs neapturēs” tikšanās ar režisoru un aktieriem

12.oktobrī 14.00 kinoteātrī “Auseklis” pirms filmas “Nekas mūs neapturēs” tikšanās ar režisoru un aktieriem.

Kaisles drāma “Nekas mūs nepaturēs” ir stāsts par harizmātisko mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm. Tas ir stāsts par lepniem cilvēkiem un reizē provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē.

Andra Gaujas otrā spēlfilma “Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus.

Scenārists un režisors – Andris Gauja, lomās – Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova, operators – Aleksandrs Grebņevs, mākslinieks – Jurģis Krāsons, tērpu māksliniece – Līga Krāsone. Papildus intriga mūzikas mīļotājiem – filmā iesaistīti tādi mūziķi kā Shipsea, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats, Rinalds Maksimovs.
Filma vairākās kategorijās izvirzīta 2019.gada Nacionālai kino balvai “Lielais Kristaps”.
Filmas reklāmas rullītis- https://www.youtube.com/watch?v=np0cKwezqhU

Biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/kino/romantika/nekas-mus-neaptures-67270/

Māra Cēbere
Talsu Tautas nam kino daļas vadītāja
26424290