Talsu novada sporta norises novembrī

Kad?Cikos?Pasākuma nosaukumsNorises vieta
TALSOS
01.11.19.00Latvijas Basketbola līga 3 Talsi – JaunpilsTalsu sporta nams
02.11.10.00Talsu novada kausa izcīņa Šahā ātrspēlē 2. posmsTalsu sporta nams
02.11.10.00Talsu SH Latvijas čempionāts badmintonāTalsu sporta halle
03.11.18.00Latvijas čempionāts florbolā virslīgā
Talsu NSS/Krauzers – Lekrings
Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle
03.11.12.00LBJČ Hokejā Talsu NSS/THK U11- HS Rīga 2010-2Talsu hokeja halle
06.11.9.30Talsu novada atklātā Olimpiāde skolu sportā Veiklo stafetesValdemārpils vidusskola
09.11.10.00Talsu novada čempionāts un kausa izcīņa dambretē 3. posmsTalsu sporta nams
09.11.10.00Jura Dembovska piemiņas balvas izcīņa galda tenisā 2. posmsTalsu sporta nams
10.11.12.00LBJČ Hokejā U15 Talsu NSS/THK – Mārupes HSTalsu hokeja halle
10.11.11.00Basketbols LJBL U14Talsu sporta nams
12.11.17.00Basketbols LJBL U15Talsu sporta nams
13.11.17.00Florbols TNSS BJČ U14Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle
15.11.10.00Latvijas Basketbola līga 3 Talsi – BauskaTalsu sporta nams
16.11.10.00Latvijas gadadienas kausa izcīņa 100 lauciņa dambretēTalsu sporta nams
16.11.10.00Latvijas gadadienas balvas izcīņa galda tenisāTalsu sporta nams
16.11.18.00Latvijas čempionāts florbolā virslīgā
Talsu NSS/Krauzers – Irlava/Avant
Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle
16.11.12.30.Basketbols LJBL U16,U19,U19/2Talsu sporta nams
16.11.11.00.Basketbols LJBL U14Talsu sporta nams
16.-17.11.11.00.Volejbols LK U19 JAUNIETESTalsu sporta halle
16.11.11.00Basketbols LJBL U14Talsu sporta nams
17.11.11.00Basketbols LJBL U19Talsu sporta nams
17.11.14.00Latvijas Nacionālās Līgas čempionāts volejbolā vīriešiem SK Talsi – RTUTalsu sporta nams
17.11.10.00Talsu novada čempionāts novusā dubultspēlēsTalsu sporta nams
20.11.20.00Latvijas čempionāts florbolā 1. līga
Talsu NSS/Zerorisk – Ķekavas Bulldogs
Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle
22.11.10.00Latvijas Basketbola līga 3 Talsi – DartijaTalsu sporta nams
22.11.12.00Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupaiTalsu sporta halle
23.11.11.00Basketbols LJBL U19, U19/2Talsu sporta nams
23.11.10.00Talsu Sporta nama kausa izcīņa dambretēTalsu sporta nams
23.11.18.00Latvijas čempionāts florbolā virslīgā
Talsu NSS/Krauzers – Kurši/Ekovalis
Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāle
24.11.10.00Talsu novada kausa izcīņa novusā vienspēlēs 3. posmsTalsu sporta nams
24.11.12.00LBJČ Hokejā: Talsu NSS/THK U11 – DLSS 2010Talsu hokeja halle
27.11.09.00Talsu novada atklātā Olimpiāde skolu sportā VolejbolsTalsu sporta halle
30.11.10.00Talsu novada čempionāts dambretē sievietēmTalsu sporta nams
LAUCIENES PAGASTĀ
01.11.20.00“Pļavmuižas kauss 2020” galda tenisā 2. posms. Dalības maksa 2 EUR, studentiem, invalīdiem un pensionāriem 1 EUR.Pļavmuižas saieta namā
07.11.19.00Laucienes kauss 2019/2020 3+1 volejbolā 4.posmsSC Lauciene
08.11.19.00Laucienes kauss 2019/2020 3+1 Zolītē 3.posmsSC Lauciene
08.11.20.00Latvijas čempionāta 2.līgas spēle florbolā
SK Lauciene – NND
SC Lauciene
10.11.10.00Laucienes kauss 2019/2020 2.posms, tā ietvaros
“Lāčplēša Kauss 2019” novusā
SC Lauciene
15.11.20.00Latvijas čempionāta 2.līgas spēle florbolā
SK Lauciene – SK Coyote
SC Lauciene
16.11.10.00“Pļavmuižas kauss 2020” galda spēlē “Katanas ieceļotāji” 2.posms. Dalības maksa 2 EUR, studentiem, invalīdiem un pensionāriem 1 EUR.Pļavmuižas saieta namā
19.11.20.00Engures novada atklātā čempionāta spēle volejbolā
SK Lauciene – Sloka
SC Lauciene
20.11.10.00Veselības veicināšanas diena senioriem
21.11.19.00Laucienes kauss 2019/2020 3+1 volejbolā 5.posmsSC Lauciene
22.1120.00„Pļavmuižas kauss 2020” galda tenisā un šautriņu metienos, 3.posms. Dalības maksa 2 EUR,
studentiem, invalīdiem, pensionāriem 1 EUR.
skolēniem bez maksas.
Pļavmuižas saieta namā
22.11.20.00Latvijas čempionāta 2.līgas spēle florbolā
SK Lauciene – FK Jūrmala
SC Lauciene
29.11.10.00Laucienes kauss 2019/2020 novusā  2.posmsSC Lauciene
30.11.11.00Jauniešu diena. Florbols 3×3, volejbols 4×4SC Lauciene
SABILĒ UN ABAVAS PAGASTĀ
05.11.18.00Sabiles kauss galda tenisā 3. posmsSabiles sporta centrs
07.11.18.00Sabiles kauss novusā 3. posmsSabiles sporta centrs
12.11.18.00Sabiles kauss galda tenisā 4. posmsSabiles sporta centrs
14.11.18.00Sabiles kauss novusā 4. posmsSabiles sporta centrs
16.11.11.00Sabiles kauss telpu futbolā 2009.g.dz. 2. posmsSabiles sporta centrs
19.11.18.00Sabiles kauss galda tenisā 5. posmsSabiles sporta centrs
21.11.18.00Sabiles kauss novusā 5. posmsSabiles sporta centrs
23.11.11.00Sabiles kauss telpu futbolā 2011.g.dz. 2. posmsSabiles sporta centrs
26.11.18.00Sabiles kauss galda tenisā 6. posmsSabiles sporta centrs
28.11.18.00Sabiles kauss novusā 6. posmsSabiles sporta centrs
ĢIBUĻU PAGASTĀ
02.11.09.00Ģibuļu pagasta kauss spiningošanāSpāre Gulbju ezers
10.11.09.00Ģibuļu pagasta kausa izcīņa rudens zoles spēlē 4. posmsPastendes sporta centrs
24.11.09.00Ģibuļu pagasta kausa izcīņa rudens zoles spēlē 5. posmsPastendes sporta centrs
VIRBU PAGASTĀ
08.11.19.19.00Sacensības basketbolā 4:4 (komandu izloze uz vietas)Virbu pamatskolas sporta  zālē
STENDĒ
30.11.10.00Stendes SC nakts turnīrs volejbolāStendes sporta centrs
VALDEMĀRPILĪ
01.11.19.00Valdemārpils kausa izcīņa volejbolā 1. posmsValdemārpils Brīvā laika pavadīšanas centrs
 BALGALES PAGASTĀ
09.11.10.00                       Lāčplēša sporta spēlesBalgales SBLPC
ĶŪĻCIEMA PAGASTĀ
01.11.19.00Zolītes turnīrs-rudens posms ( noslēgums)Ķūļciemā BLPC
VANDZENES PAGASTĀ
18.11.10.00“Vandzenes kauss zolītē un novusā” 2. posmsRezidencē
20.11.12.00“Gandrīz sportiskās aktivitātes senioriem”.Vandzenes jauniešu centra telpās