Ziņas

Novadā
27. jūlijs 2020

Talsu novada domes sēde

30. jūlijā plkst. 13.00 notiks Talsu novada domes sēde.

Vīruss "Covid-19"
10. jūnijs 2020

Atcelta daļa ierobežojumu Talsu novadā

9. jūnijā Latvijā beidzās ārkārtējā situācija, līdz ar to tiek atjaunota pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbība. Lai arī aktivitātes atsākas, tomēr ikvienam ir jāievēro atbilstošie sanitārie protokoli, tai skaitā arī noteiktā distancēšanās.

Novadā
17. marts 2020

Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju sazināties attālināti

Iedzīvotājiem ir iespēja pašvaldībai elektroniski iesniegt iesniegumu, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Šeit pieejama instrukcija e-pakalpojuma "Iesniegums iestādei" lietošanai

Izglītība
7. augusts 2020

Izstrādāta Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu pārvadāšanas kārtība

Talsu Valsts ģimnāzijas 7. - 12. klašu audzēkņi jauno mācību gadu uzsāks Virbu pamatskolas telpās, kur šim vecuma posmam tiks organizēts mācību process skolas pārbūves laikā. Lielāko daļu nepieciešamos transporta pakalpojumus šajā laikā nodrošinās Talsu novada pašvaldība.

Izglītība
7. augusts 2020

Simboliskā Talsu Valsts ģimnāzijas atslēga nodota būvnieku rokās

7. augustā tika noslēgts līgums Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūves līgums. Pēc 16 nedēļām Talsu Valsts ģimnāzijai sāksies jauna dzīve, bet šodien skolas simboliskā atslēga tika nodota piegādātāju apvienības SIA “Telms” un SIA “Stats” drošajās rokās.

Novadā
6. augusts 2020

Uz laiku būs slēgts bērnu rotaļu laukums Talsos

7. augustā uz aptuveni mēnesi piekļuvei tiks slēgts bērnu rotaļu laukums Talsos. Jau informējām, ka 23. jūlijā sākās jaunā gājēju ceļa izbūve, ietves demontāža un trepju atjaunošana Krievragkalnā Talsos.

Sabiedrības līdzdalība
5. augusts 2020

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursam

Talsu novada pašvaldība izsludinājusi kultūras un tūrisma projektu konkursa trešo kārtu. Pieteikumus var iesniegt līdz 31. augustam.

Sabiedrības līdzdalība
5. augusts 2020

Aicina piedalīties Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā

Lai finansiāli atbalstītu jauniešu iniciatīvas, kas veicina Talsu novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos tiek rīkots Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss. Projekta pieteikums var iesniegt līdz 4. septembrim.

Novadā
5. augusts 2020

Saņemts atzinums par Bāriņtiesas darbību

Jūlija beigās ir saņemts Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas atzinums par Talsu novada Bāriņtiesas darbību, kas 11. augustā tiks skatīts skatīts Talsu novada domes sociālo un veselības jautājumu komitejas sēdes slēgtajā daļā.

1 2 3 no 92