Ziņas

Novadā
25. septembris 2019

Iedzīvotāju ievērībai!

Talsu novada pašvaldības administrācijas paziņojums.

Pilsētās un pagastos
13. novembris 2019

Ja iekavēti maksājumi – noslēdz vienošanos!

No nākamā gada 1. janvāra SIA “Talsu namsaimnieks” iekasēs nokavējuma procentus par savlaicīgi neveiktiem māju pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu maksājumiem. Lai aprēķins netiktu veikts, klienti ir aicināti noslēgt vienošanos par pakāpenisku parāda summas dzēšanu.

Novadā
13. novembris 2019

Talsu novada pašvaldība apmeklēja Telavi pašvaldību Gruzijā

2015. gadā Talsu novada pašvaldība noslēdza starptautiskās sadarbības līgumu ar Telavi pašvaldību Gruzijā. No 7. līdz 9. novembrim Talsu novada pašvaldības oficiālā delegācija trīs cilvēku sastāvā devās uz Telavi, lai piedalītos sadarbības partneru tradicionālajos svētkos, kas tiek rīkoti Gruzijas karalim Ereklam II par godu.

Pilsētās un pagastos
12. novembris 2019

“Zelta slotu” šogad pasniegs Imantam Busulim

SIA “Talsu namsaimnieks” kopš 2015. gada kādam no sētniekiem, kurš sevi apliecinājis ar izcilu darbu un atbildīgu attieksmi, valsts svētkos pasniedz apbalvojumu “Zelta slota”. Šajā gadā to saņems Imants Busulis – cilvēks, kura veikumu atzinīgi novērtējuši daudz iedzīvotāju.

Pilsētās un pagastos
12. novembris 2019

Autobusu pieturu nojumes ceļa posmā “Talsi – Stende” demontētas uz laiku

Iedzīvotājos neizpratni radījis fakts, ka autoceļa “Talsi – Stende – Kuldīga” posmā “Talsi – Stende” demontētas sešas autobusu pieturu nojumes. Valsts a/s “Latvijas Valsts ceļi” skaidro: tās noņemtas, lai uzlabotu to tehnisko un vizuālo stāvokli.

Pilsētās un pagastos
12. novembris 2019

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15. novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā.

Novadā
12. novembris 2019

Talsu novada augstāko apbalvojumu saņems Maija Laukmane un Intars Busulis

18. novembrī Talsu novada administratīvajā centrā tiks godināti Talsu novadam nozīmīgi cilvēki – Izcilību un Atzinību balvu saņēmēji. Šajā gadā augstākais Talsu novada pašvaldības apbalvojums “Talsu novada Izcilības balva” tiks pasniegta dzejniecei un literātei Maijai Laukmanei un mūziķim Intaram Busulim.

1 2 3 no 21