Ziņas

Vīruss "Covid-19"
22. maijs 2020

AKTUALIZĒTA INFORMĀCIJA: uzzini par ierobežojumiem Talsu novadā vienuviet!

12. martā Latvijā izsludināta ārkārtas situācija līdz 9. jūnijam, kas paredz būtiskus ierobežojumus līdzšinējā iedzīvotāju ikdienas dzīvē, arī iestāžu un pakalpojumu sniedzēju darba organizācijā. Arī Talsu novadā ir ieviesti dažādi piesardzības pasākumi, lai mazinātu vīrusa Covid- 19 izplatīšanās riskus.

Novadā
17. marts 2020

Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju sazināties attālināti

Iedzīvotājiem ir iespēja pašvaldībai elektroniski iesniegt iesniegumu, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Šeit pieejama instrukcija e-pakalpojuma "Iesniegums iestādei" lietošanai

Izglītība
25. maijs 2020

Izsludina pieteikšanos finansiālā atbalsta saņemšanai nometņu organizēšanai 2020. gadā

Talsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdz 2020.gada 8. jūnijam plkst.12.00 finansiālā atbalsta saņemšanai nometņu organizēšanai 2020. gadā.

Novadā
25. maijs 2020

Arī ārkārtējās situācijas laikā SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” turpina darbu

Arī ārkārtējās situācijas laikā SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” turpina darbu. Iedzīvotājiem pieejamie pakalpojumi, aktuālie un plānotie projekti, inventāra papildināšana un makulatūras konkursa "Palīdzēsim kokiem!" rezultāti.

Novadā
25. maijs 2020

Lems par darba tiesisko attiecību izbeigšanu

28. maijā Talsu novada domē tiks skatīts jautājums par izpilddirektora vietnieces Ingunas Kaļinkas atbrīvošanu no amata.

Sociālā aizsardzība
25. maijs 2020

Informācija trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (personām)

Talsu novada iedzīvotājiem, kuriem ir piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās ģimenes (personas) statuss, un tā termiņš beidzās šī gada aprīlī, maijā vai jūnijā – statuss tiks pagarināts līdz 31. jūlijam.

Pilsētās un pagastos
25. maijs 2020

SIA “Talsu ūdens” klientu ievērībai!

Informējam savus klientus, ka ar 2020. gada 1. jūliju tiek slēgta kase uzņēmuma birojā, Raiņa ielā 17, Talsos.

Sports
25. maijs 2020

Biedrība “Talsu Pakalnu Sporta Klubs” īsteno LEADER projektu

Ar iegādātā inventāra palīdzību biedrības komandas dalībnieki un Talsu novada Sporta skolas audzēkņi varēs sekot līdzi veselības stāvoklim slodzes apstākļos, kā arī pēc fiziskās slodzes veikt ķermeņa atjaunošanas procedūras.

1 2 3 no 74