Ziņas

Izglītība
15. novembris 2019

Divi Talsu novada jaunieši saņem LU fonda stipendiju

Stipendija ir sava veida atspēriena punkts un iedrošinājums vēl sekmīgākām studijām. Šogad Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenātu stipendijas saņēmuši teju 100 jaunieši, tai skaitā arī Talsu novadnieki, LU studenti Jēkabs J. Akermanis un Anna Kiršteina.

Izglītība
17. septembris 2019

Ja studē medicīnu vai pedagoģiju, tad piesakies stipendijai!

Jau vairākus gadus Talsu novada pašvaldība nodrošina studenta un ārstniecības speciālista stipendijas piešķiršanu. Tas ir gan finansiāls atbalsts jaunajiem speciālistiem, gan veids, kā tos piesaistīt darbam Talsu novadā. Sadarbojoties ar SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, šogad ir papildināts iepriekš noteikto atbalstāmo ārstniecības specialitāšu klāsts, tas ir: internists, ķirurgs, neirologs, anesteziologs – reanimatologs, traumatologs, pediatrs, nefrologs, radiologs […]

Izglītība
6. septembris 2019

Atvērs papildu grupiņas bērnudārzā “Pīlādzītis” Talsos

Nākamajā mācību gadā pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Pīlādzītis” paredzēts atvērt trīs jaunas grupiņas. Tas nozīmē, ka izdosies samazināt rindu, kas radusies uz Talsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm.

Izglītība
5. septembris 2019

LIZDA aicina iedzīvotājus parakstīties par pirmsskolas pedagogu algu izmaksu no valsts budžeta

Jaunais mācību gads Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēs sāksies ar pārmaiņām, jo izglītības vadlīnijas paredz citādu pieeju bērnu skološanā pirmsskolā un mainīsies arī skolotāja loma mācību procesā. Tomēr atalgojuma ziņā pirmsskolas pedagogi uz lielām pārmaiņām vismaz pagaidām cerēt nevar.

Izglītība
3. septembris 2019

Ata Kronvalda fonds nosauc Latvijā labākās skolas

Katru gadu Ata Kronvalda fonds nosaka labākos skolu kolektīvus pēc to skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu Valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē un valsts mēroga konkursos. Skolas vērtē “lielo” (vidusskolēnu skaits ir vismaz 100) un “mazo” skolu grupās. Esam lepni, ka Valdemārpils vidusskola “mazo” skolu kategorijā, kurā kopumā ir 73 skolas, ierindojās […]

1 2