Atgriežas ar sudraba medaļu

Sieviešu koris “Balgale” tikko kā atgriezies no Gēteborgas Zviedrijā, kur 3. augustā piedalījās 4. Eiropas koru olimpiādē.
Pateicoties koncertmeistares Gunitas Pauliņas uzņēmībai un diriģentes Dinas Bičules neatlaidībai, starptautiskās žūrijas vērtējumam un skatītāju baudai tika nodoti četri folkloras a capella vokālie skaņdarbi. Dalībnieces, tērpušās jaunajos kora tērpos, izpelnījies nedalītu interesentu uzmanību un aicināts griezties gan indonēziešu deju ritmos, gan vienoties dziesmā ar citiem Eiropas un Pasaules olimpiādes dalībniekiem. Ieguldītais darbs vainagojies panākumiem – apbalvošanas ceremonijā korim pasniegta sudraba medaļa, kas kalpos par atgādinājumu, ka arī mazs cinītis var gāzt lielu vezumu!
Paralēli stingram mēģinājuma grafikam kora dalībnieces priecājās par neaizmirstamu un emocijām piepildītu nedēļu, kurā tika baudīta zviedru kultūra un tradīcijas.
Paldies korim par uzdrīkstēšanos, pacietību un neatlaidību. Kopīgi izaicinājumi un piedzīvojumi saliedē jauniem mērķiem un ļauj lūkoties uz jaunām virsotnēm.