Ziņas

Novadā
8. jūlijs 2020

Projektā labiekārtots LSK Kurzemes komitejas Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs

Noslēdzies Talsu novada pašvaldības un Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes, biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Kurzemes komitejas realizētais ELFLA projekts.

Novadā
6. jūlijs 2020

Novērstas neatbilstības V. Ruģēna ielas 4 ilgtermiņa nomas līgumā

2019. gada 28. februārī Talsu novada domes sēdē ar deputātu balsu vairākumu tika pieņemts lēmums par īpašuma V. Ruģēna ielā 4 Talsos iznomāšanu un ilgtermiņa nomas līguma slēgšanu ar SIA “Talsu veselības centrs”. 2019. gada decembrī tika saņemta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vēstule ar norādēm uz nepilnībām noslēgtajā līgumā, ko pašvaldība daļēji atzina, bet tās savlaicīgi netika novērstas.

Novadā
6. jūlijs 2020

Jūlijā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas nodot nolietotās elektropreces

Jūlijā Talsu novada iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas atbrīvoties no nolietotajām elektroprecēm. Norādītajā laikā un vietā utilizācijai pieņems dažādas elektropreces.

Novadā
3. jūlijs 2020

Uz noteiktu laiku slēgs “Labo lietu lādi” un higiēnas pakalpojumu centru Talsos

No š.g. 6. jūlija līdz 6. augustam remonta dēļ pakalpojumi Talsos, Stabu ielā 6, nebūs pieejami.

Novadā
2. jūlijs 2020

Atjaunos segumu uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe

Seguma atjaunošanas būvdarbi sākušies uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe (5,50.-15,55.km) (P125) posmā no Valdgales krustojuma līdz Cīruļkalnam. Šobrīd ceļa posmā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Posmos, kur tiek klāts asfalts, satiksmi regulē satiksmes regulētāji.

1 2 3 no 21