Apstiprina izpilddirektora pienākumu izpildītāju

4. jūnijā notika Talsu novada ārkārtas domes sēde. Tajā deputātu vairākums par pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītāju apstiprināja izpilddirektora vietnieci Ievu Krēķi.

Jau informējām, ka 2. jūnijā Talsu novada ārkārtas domes sēdē, kur tika skatīts jautājums par Ērika Lukmana apstiprināšanu par novada izpilddirektoru, izvirzītais kandidāts neguva balsu vairākumu. Tādējādi Talsu novada pašvaldībā joprojām ir vakants izpilddirektora amats, un no 5. jūnija būs vakants arī izpilddirektora vietnieka amats.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu pašvaldības darbu, bija nepieciešams apstiprināt izpilddirektora pienākumu izpildītāju. Domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Tropiņš par izpilddirektora pienākumu izpildītāju virzīja izpilddirektora vietnieci Ievu Krēķi.

Ārkārtas domes sēdē piedalījās 12 Talsu novada domes deputāti, kuri vienbalsīgi atbalstīja lēmumu, nosakot I. Krēķei pildīt izpilddirektora pienākumus uz Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vakances pastāvēšanas laiku vai līdz turpmākajam rīkojumam.

Lai risinātu vakantā izpilddirektora amata jautājumu, N. Tropiņš tuvākajā laikā tiksies ar domē esošo politisko spēku pārstāvjiem, lai saprastu, vai iespējams panākt vienošanos par kādu no izpilddirektora amata kandidātiem.

Inita Fedko