Darbu sāks jauns Komunālās nodaļas vadītājs

Septembra beigās darbu Talsu novada pašvaldībā pameta Komunālās nodaļas vadītājs Edvards Šnēfelds. Šim amatam tika uzrunāts iepriekš uz izpilddirektora vietnieka amatu kandidējošais Arvis Lagzdiņš, kurš piekritis darba gaitas sākt 4. novembrī.

A. Lagzdiņš bija viens no trim labākajiem kandidātiem, kuru personālatlases uzņēmums šogad izvirzīja Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatam.
E. Šnēfeldam atstājot amatu, Talsu novada pašvaldības vadība izmantoja izpilddirektora vietnieka konkursa dokumentāciju, lai izvērtētu pretendentu atbilstību vakantās amata vietas aizpildīšanai. Tika pieņemts lēmums Komunālās nodaļas vadītāja amatu piedāvāt A. Lagzdiņam.

A. Lagzdiņa izglītība un iepriekšējā darba pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā un būvniecības projektu vadībā, atbilst Komunālās nodaļas vadītāja nepieciešamajām kompetencēm.

Iestādes izsludināto atklāto amatu konkursu rezultātā lietvedībā saņemtos un reģistrētos amatu pretendentu iesniegtos dokumentus, tai skaitā informāciju par izglītību un pieredzi, iestādes vadītājam ir tiesības izmantot, ja par to ir informēts attiecīgais pretendents, lai izvērtētu pretendenta atbilstību citas brīvas vietas vai vakantās amata vietas aizpildīšanai, nosakot šo iesniegto dokumentu izmantošanas periodu seši mēneši pēc konkrētā konkursa termiņa beigām.

Inita Fedko