Lems par darba tiesisko attiecību izbeigšanu

28. maijā Talsu novada domē tiks skatīts jautājums par izpilddirektora vietnieces Ingunas Kaļinkas atbrīvošanu no amata.

Talsu novada pašvaldībā saņemts Ingunas Kaļinkas iesniegums par darba tiesisko attiecību izbeigšanu no 5. jūnija.

Kaļinka darbu Talsu pilsētas valdē sākusi 1993. gadā par ekonomisti, savukārt 1996. gadā viņa sākusi pildīt Talsu pilsētas domē Finanšu nodaļas vadītājas amata pienākumus. Kopš 2009. gada I. Kaļinka ieņēmusi izpilddirektora vietnieces amatu finanšu un administratīvajos jautājumos. No 2019. gada jūlija līdz šī gada 30. aprīlim I. Kaļinka pildīja arī izpilddirektora pienākumus.

“Šī brīža vide Talsu novada pašvaldībā un domē neveicina darba produktivitāti un kvalitāti, tādēļ esmu nolēmusi beigt darba tiesiskās attiecības. Šo gadu laikā ir padarīts daudz: esam sekmīgi īstenojuši administratīvi teritoriālo reformu, veiksmīgi pārdzīvojuši finanšu krīzi 2007. gadā, novadā realizēti dažādi attīstības projekti, turklāt vienmēr esam strādājuši ar budžetu bez deficīta, kas nav mazsvarīgs rādītājs. Novadu gaida jau nākamie izaicinājumi: pietiekamas finanšu plūsmas nodrošināšana pēc ārkārtējās situācijas noslēgšanās, nākamā administratīvi teritoriālā reforma. Darba būs daudz, un arī es esmu gatava jauniem izaicinājumiem,” lēmumu izbeigt darba tiesiskās attiecības komentēja I. Kaļinka.

Inita Fedko