No jūlija SEB bankas filiālē Talsos būs pieejama tikai bezskaidras naudas apkalpošana

Ņemot vērā pieaugošo klientu izvēli izmantot bezskaidras naudas darījumus, no 1. jūlija Rēzeknē, Liepājā, Talsos, Valmierā, Daugavpilī pie SEB bankas filiāles darbiniekiem nebūs iespējams veikt skaidras naudas darījumus.

SEB bankas speciālisti joprojām konsultēs par dažādiem bankas pakalpojumiem un palīdzēs tos noformēt, taču skaidras naudas darījumus varēs veikt, izmantojot skaidras naudas iemaksas – izmaksas bankomātus. Uzņēmumiem, gadījumos, kad skaidras naudas summas ir lielākas un naudas ieskaitīšana izmantojot bankomātu nešķiet piemērota, ērtākai uzņēmuma finanšu pārvaldībai noderēs inkasentu pakalpojumi.

Tehnoloģiju attīstības tempi ienes korekcijas daudzos paradumos, un viena no pamanāmākajām tendencēm ir skaidras naudas darījumu pakāpeniska aizstāšana ar daudz efektīvākām un praktiskākām alternatīvām: pārskatījumiem internetbankā un maksājumiem ar kartēm.

Ja agrāk cilvēki mēdza doties uz bankas filiāli, tad tagad, lietojot internetbanku, ietaupās gan laiks, gan izpaliek komisijas maksas, kas katru reizi jāmaksā par skaidras naudas darījumiem. Arī lai iemaksātu uzņēmuma kontā skaidru naudu, vairs nav nepieciešams doties uz filiāli. To iespējams ērtā laikā un vietā izdarīt naudas iemaksas/izmaksas bankomātā. Šobrīd Latvijā ir 90 šādi SEB bankomāti, un uzņēmumi aizvien biežāk izmanto šo iespēju.

SEB bankomātu saraksts pieejams mājaslapā seb.lv/bankomati. Ar SEB bankas maksājumu karti varat izņemt naudu arī draudzīgo bankomātu tīklā, kurā ietilpst SEB bankas un Swedbank bankomāti.

Savukārt uzņēmējiem, gadījumos, kad skaidras naudas summas ir lielākas vai naudas ieskaitīšana izmantojot bankomātu kādu praktisku iemeslu dēļ nešķiet piemērota, ērtākai uzņēmuma finanšu pārvaldībai noderēs inkasentu pakalpojumi. Tas ir piemērots risinājums arī tirdzniecības uzņēmumiem, kam regulāri nepieciešams papildināt maiņas naudas krājumus. Jau šobrīd daļa SEB bankas juridisko klientu izmanto inkasentu pakalpojumus. Uzņēmuma darbiniekam nekur ar skaidru naudu nav jāiet, inkasenti paši ierodas uzņēmumā, ietaupot uzņēmējiem tik svarīgo laiku un neietekmējot uzņēmuma darba procesus. Turklāt, tas ir viens no drošākajiem veidiem, kā uzņēmumam skaidru naudu nogādāt līdz uzņēmuma kontam.

Pieteikties inkasentu pakalpojumiem klienti var internetbankā vai SEB bankas filiālē.

Atgādinām, ka bankas pakalpojumi attālinātiem darījumiem pieejami vienmēr 24/7 režīmā:

Talsos SEB bankas bankomāti atrodas:

SEB banka Talsu filiālē, Lielā ielā 17. 24/7

T/C Rimi “Talsi”, Dundagas ielā 18, P – Sv 8.00 – 22.00

Veikalā “Maxima”, Rīgas ielā 8, P – Sv 8.00—22.00