Talsu novada pašvaldībā noslēgušies vakanto amata vietu konkursi

Talsu novada pašvaldība 2019. gada nogalē izsludināja deviņus atklātus konkursus uz vakantajām amata vietām. Šobrīd tie ir noslēgušies, un daļa no vakantajiem konkursiem jau ir izvērtēti.

Līdz šim Juridiskā nodaļa strādāja nepilnā sastāvā, gan bez nodaļas vadītāja, gan bez Atbalsta daļas vadītāja. Uz abām vakantajām amatu vietām bija pieteikušies vairāki kandidāti, tomēr līdz šim darba tiesiskajās attiecībās ir piekritis stāties tikai Juridiskās nodaļas Atbalsta daļas vadītājs. Šī amata pienākumus no 8. janvāra veiks Daniels Pētersons. Viņš šobrīd studē maģistrantūrā un juridisko pieredzi ieguvis kā tiesneša palīgs.

Trīs konkursi diemžēl noslēgušies bez rezultāta, jo uz Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas būvinženiera amatu, Būvvaldes būvinspektora palīga un būvinspektora amatu nebija pieteicies neviens pretendents. Tuvākajā laikā uz Būvvaldes būvinspektora palīga un būvinspektora konkursi tiks izsludināti atkārtoti.

Septembra beigās tika izsludināts konkurss uz vakanto Būvvaldes vadītāja amatu, taču tas noslēdzās bez rezultātiem. Līdz ar to tika pieņemts lēmums uzrunāt iepriekš uz izpilddirektora amatu kandidējošo Juri Krišjāni, kurš piekrita un darba gaitas uzsāka 3. janvārī.

Stendē šogad pārmaiņas drošības un kultūras dzīvē

Pēc iekšējā konkursa par Stendes pilsētas un Lībagu pagasta Pašvaldības policijas vecāko inspektori iecelta Iveta Neivarte.

Noslēdzies konkurss arī uz Stendes tautas nama vadītāja amatu. No janvāra apstiprināta līdzšinējā Lībagu brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja Sandra Leja-Nātriņa. Viņa jau iepriekš no 2008. gada līdz 2012. gadam bijusi Stendes tautas nama vadītāja.

Pārējo vakanto amata vietu aktuālā informācija tiks publicēta www.talsi.lv.

Dana Vecmane