Ziņas

Pilsētās un pagastos
3. aprīlis 2020

Pavasarī tiks uzsākti vairāku grants ceļu pārbūves darbi

Šobrīd Talsu novada pašvaldībā tiek īstenoti vairāki grants ceļu pārbūves projekti. Darbi pie grants ceļu pārbūves tiks uzsākti jau aprīlī un maijā.

Pilsētās un pagastos
31. marts 2020

Pakāpeniski ierobežos azartspēles Talsos

26. martā Talsu novada domes deputāti pieņēma stingru lēmumu - ierobežot un izskaust no Talsu pilsētas azartspēļu vietas. Visi bija vienisprātis, ka Talsu pilsētā azartspēlēm vietas nav, bet atšķīrās pieeja, kā šo lēmumu īstenot dzīvē.

Pilsētās un pagastos
30. marts 2020

Talsi pošas Lieldienām

Tuvojoties Lieldienām, arī Talsu pilsēta iegūst krāšņāku izskatu. Šogad vides dizainere Ildze Ose ir izstrādājusi jaunu dekorāciju konceptu, lai publiskajā ārtelpā iedzīvinātu jauno Talsu novada zīmolu, ko varēs novērtēt ikviens pilsētas iedzīvotājs.

Pilsētās un pagastos
26. marts 2020

Maina Nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ Talsu novada dome pieņēmusi lēmumu par Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņa pagarināšanu. Maksājumu iedzīvotāji varēs veikt līdz 16. novembrim.

Pilsētās un pagastos
25. marts 2020

Par sociālajā tīmekļvietnē facebook.com publicēto informāciju par iespējamu Talsu novada Pašvaldības policijas ļaunprātīgu rīcību

20. marta vakarā sociālajā tīmekļa vietnē facebook.com tika publicēts ieraksts no privāta konta par iespējamu Talsu novada Pašvaldības policijas ļaunprātīgu rīcību: divu cilvēku fizisku iespaidošanu.

Pilsētās un pagastos
18. marts 2020

Iespēja piesaistīt finansējumu vēsturisko ēku atjaunošanai

Talsu novada pašvaldība izsludina atklātu projektu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu teritorijās esošo vēsturisko ēku restaurācijai un konservācijai.

1 2 3 no 18