Ziņas

Novadā
13. jūlijs 2020

Aicinājums iepazīties ar būvprojektu Stacijas un Dumpīšu ielas posma pārbūvei Stendē

Informācija par sanāksmi 14. jūlijā, plkst. 10.00 Stendē.

Pilsētās un pagastos
7. jūlijs 2020

Šonedēļ tiks nopļauta Talsu pilskalna un Vilkmuižas ezera teritorija

Talsu novada pašvaldība iepriekš informēja, ka iepirkuma konkursa par zālāju pļaušanu Talsos rezultātu pārsūdzības dēļ Talsu pilsētas pārvaldei nācās meklēt pagaidu risinājumu. Tas tika rasts, nodrošinot pļaušanu ielu malās, pie iestādēm un piemiņas vietām, bet ne lielajās platībās. Iepirkumu uzraudzības birojs, izvērtējot iesniegto pārsūdzību, atļāva slēgt līgumu ar SIA “Talsu namsaimnieks”, kas izdarīts 30. jūnijā. Šonedēļ pļaušana uzsākta arī Talsu pilskalnā un pie Vilkmuižas ezera.

Pilsētās un pagastos
6. jūlijs 2020

Talsu pilsētā redzami jauni vizuāli akcenti

Talsu pilsēta pirms Jāņiem ieguvusi jaunu rotu: karogus pie apgaismes stabiem. To noformējumā izmantota izstrādātā novada vizuālā identitāte un Talsu mākslinieku darbu reprodukcijas.

Pilsētās un pagastos
1. jūlijs 2020

Piešķirs finansējumu gājēju un velosipēdistu ceļu pārbūvei un ielas seguma Rīgas ielā Talsos atjaunošanai

Rīgas ielas Talsos atjaunošana - šis ir viens no valsts atbalstītajiem 93 investīciju projektiem, un būvdarbus paredzēts sākt jau šajā gadā.

Pilsētās un pagastos
29. jūnijs 2020

Virbu pagastā pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījumam

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Virbu pagastā no 2020. gada 22. jūlija tiek mainīts Virbu pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Virbu pagastā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.14 līdz 15 tiks nodrošināti līdzšinējā atrašanās vietā Kalna ielā 9 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka […]

Izglītība
18. jūnijs 2020

Talsiem piešķir finansējumu 1,2 miljonu apmērā

16. jūnijā Ministru kabinets atbalstīja vairāk nekā 9,4 miljonus eiro Eiropas Savienības fondu finansējuma piešķiršanu augstas gatavības projektiem 13 pašvaldībās. Starp tām ir arī Talsu novada pašvaldība, kam piešķirts finansējums energoefektivitātes paaugstināšanai Talsu 2. vidusskolā.

1 2 3 no 22