Ziņas

Uzņēmējdarbība
24. janvāris 2020

Biedrība “Talsu rajona partnerība” aicina piedalīties aptaujā

Lai projektu pieteikumi būtu kvalitatīvāki, biedrība aicina izteikt viedokli par nepieciešamo zināšanu/ konsultāciju/apmācību nepieciešamību konkrētās tēmās ar mērķi organizēt semināru šo zināšanu papildināšanai.

Pilsētās un pagastos
23. janvāris 2020

Aizvadīts 1991. gada barikāžu aizstāvjiem veltīts pasākums

21. janvāra vakarā patriotiskas un melodiskas mūzikas skaņas ievadīja 1991. gada barikāžu aizstāvjiem veltīto pasākumu, kas norisinājās ārpusē pie Talsu novada muzeja. Tā laika noskaņu radīja tumsā kvēlojošais ugunskurs un iedegtās lāpas, uz kuru izgaismotā fona stalti un stipri kā Latvijas ozoli stāvēja formās tērptie Talsu vienību zemessargi un jaunsargi.

Pilsētās un pagastos
22. janvāris 2020

Apstiprina pašvaldības mājokļu politikas vadlīnijas

Talsu novada pašvaldības dome ir apstiprinājusi mājokļu politikas vadlīnijas 2020.-2022. gadam, kas paredz turpmāko rīcību mājokļu politikas realizācijai pašvaldībā. Tādā veidā pakāpeniski varēs optimizēt pašvaldības dzīvojamo fondu un budžeta izdevumus tā apsaimniekošanai.

Pilsētās un pagastos
22. janvāris 2020

Apspriež Vilkmuižas ezera teritorijas konceptuālo plānu

21. janvārī kinoteātra “Auseklis” telpās tikās novada iedzīvotāji, lai iepazītos un apspriestu konceptuālo attīstības plānu teritorijai ap Vilkmuižas ezeru. Nākotnē to paredzēts iekārtot trīs funkcionālajās zonās, ietverot aktīvās atpūtas un sporta, vēstures un piekrastes un izzinošo un zaļo parka zonu.

Pilsētās un pagastos
20. janvāris 2020

Talsu novada pašvaldības Komunālajā nodaļā darbu uzsāks jauns speciālists

Komunālajā nodaļā kopš 1. oktobra bija vakants Transporta daļas vadītāja amats. Konkurss uz vakanto amata vietu tika izsludināts 26. novembrī, šobrīd tas ir veiksmīgi noslēdzies.

1 2 3 no 14