Ziņas

Pilsētās un pagastos
5. decembris 2019

Apspriedīs SIA “Talsu namsaimnieks” iesniegto siltumenerģijas tarifu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Talsu namsaimnieks” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Talsu novada administratīvajām teritorijām. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 10. decembrī 12.00 Talsu novada pašvaldības administrācijas ēkas Lielajā zālē, Kareivju ielā 7, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Pilsētās un pagastos
3. decembris 2019

Nākamais gads atnesīs izmaiņas pārvalžu struktūrā

Talsu novada domes deputāti ir apstiprinājuši jaunu pilsētu un pagastu pārvaldības modeli, kas stāsies spēkā no nākamā gada 1. janvāra. Šo pārmaiņu mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem nepieciešamos pakalpojumus esošajā apjomā un kvalitātē, izlietojot tam mazākus finanšu resursus. Paredzēts, ka jaunais pārvaldības modelis gadā ietaupīs ap 168 000 eiro, ko varētu novirzīt pārvalžu prioritāro vajadzību īstenošanai.

Sabiedrības līdzdalība
22. novembris 2019

Biedrība “Kurzemes atauga” aicina piedalīties projekta “Brīvības ceļš” atklāšanā

24. novembrī plkst. 12.00 biedrība “Kurzemes atauga” aicina uz projekta “Brīvības ceļš” atklāšanu. Tiek organizēts maršruts pa brīvības cīņu un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņas vietām Talsu novadā.

Pilsētās un pagastos
20. novembris 2019

Iedzīvotāju aptauja par mājokļa situāciju Talsu novadā

Talsu novada pašvaldība pašlaik izstrādā novada mājokļu politikas vadlīnijas, kurās, balstoties uz esošās mājokļu situācijas analīzi, piedāvās risinājumus, kas ļautu risināt ar mājokļa problēmām saistītus jautājumus.

1 2 3 no 9