Darbu Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amatā sāk Ģirts Kalnbirze

5. maijā Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amata pienākumus sācis pildīt Ģirts Kalnbirze. Jau informējām, ka 8. aprīlī ar līdzšinējo Talsu pilsētas pārvaldes vadītāju Normundu Strēlnieku noslēgta vienošanās par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. N. Strēlnieks no 16. aprīļa ieņem Komunālās nodaļas Transporta daļas vadītāja amatu, savukārt 17. aprīļa Talsu novada domes ārkārtas sēdē par jauno Talsu pilsētas pārvaldes vadītāju tika apstiprināts domes deputāts Ģirts Kalnbirze.

Ģ. Kalnbirze no 2014. līdz 2017. gadam jau pildīja Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amata pienākumus, bet pēc ievēlēšanas Talsu novada domē no amata atteicās, uzņemoties deputāta pilnvaras.

Šogad 17. aprīlī ar balsu vairākumu viņš atkārtoti tika apstiprināts šajā amatā, bet 30. aprīlī Talsu novada domes deputāti, pamatojoties uz Ģ. Kalnbirzes iesniegumu, izbeidza viņa deputāta pilnvaras.

5. maijā Ģ. Kalnbirze sāka pildīt Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amata pienākumus. “Šobrīd svarīgi ir izvērtēt esošos iepirkumus, lai saprastu, kādā stadijā tie ir. Jāplāno arī nākamo iepirkumu konkursu izsludināšana. Izskatīšu ieceres, kam paredzēts izlietot 2020. gadā pašvaldības piešķirtos finanšu līdzekļus prioritārajiem un plānotajiem darbiem. Tagad noteikti jārisina piekļuves jautājums Talsu pilsētas bērnu laukumam, bet kopā ar pašvaldības speciālistiem jāmeklē iespējas atjaunot Rīgas, Fabrikas un Stendes ielu segumus – jāsaprot, ko un par kādu finansējumu varam paveikt un ko ne,” šī brīža prioritātes atklāja jaunais pilsētas pārvaldes vadītājs.

Ģ. Kalnbirzes  vietu Talsu novada domē tagad ieņem Normunds Krūze. N. Krūze strādās arī domes finanšu komitejā.

Inita Fedko