Laucienē aizvadīta senioru veselības diena

20. novembrī Laucienes sporta centrs sadarbībā ar Talsu novada Dienas centru, biedrību “SK Lauciene” organizēja veselīgu, aktīvu un sportisku pasākumu senioriem, uz kuru ieradās Talsu novada aktīvākie seniori. Šis pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/030 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” ietvaros.

Pasākuma ievadā aktīvie seniori sniedza aizraujošu priekšnesumu, tad laba vēlējumus teica Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols.

Dalībnieki piedalījās 6 sporta veidos un visās disciplīnās bija aizraujošas galotnes, jo daudziem dalībniekiem sakrita vienādi rezultāti, un tikai pēc vairākkārtējām cīņām tika noskaidroti labākie individuālajās sporta disciplīnās:

Golfs
Sieviešu grupā:
1.vietā Vēsma Sermule (Balgale)
1. vietā Ilze Šteinberga (Stende)
2.vietā  Alda Kiore (Stende)
3.vietā Daiga Birzleja (Talsi Vingro)

Vīriešu grupā:
1.vietā Juris Vinniņš (Pansionāts “Lauciene”)
2.vietā Andis Bergmanis (Pansionāts “Lauciene”)
3.vietā Normunds Tītars (Pansionāts “Lauciene”)

Bumbiņu metieni mērķī
Sieviešu grupā:
1.vietā Aira Pļaviņa (Talsi Vingro)
2.vietā Ilze Šteinberga (Stende)
3.vietā Valda Landiša (Dienas Centrs)

Vīriešu grupā:
1.vietā Aivars Šķuburs(Dienas Centrs)
2.vietā Jānis Naglis (Stende)
3.vietā Gunārs Grāmatnieks (Balgale)

Basketbola metieni
Sieviešu grupā:
1.vietā Irēna Šulce (Talsi Vingro)
2.vietā Rota Mazkalniņa (Talsi Vingro)
3.vietā Rudīte Reinfelde (Lauciene “Madaras”)

Vīriešu grupā:
1.vietā Aivars Šķuburs (Dienes Centrs)
2.vietā Arnolds Smilgzieds (Laucienes “Madaras”)
3.vietā Aleksandrs Stepanovs (Pansionāts “Lauciene”)

Boulings
Sieviešu grupā:
1.vietā Vēsma Sermule (Balgale)
2.vietā Inta Bergmane (Stende)
3.vietā Ligita Pētersone (Talsi Vingro)

Vīriešu grupā:
1.vietā Aivars Šķuburs (Dienes Centrs)
2.vietā Roberts Matisons (Stende)
3.vietā Andris Rozentāls (Stende)

Šautriņu metieni
Sieviešu grupā:
1.vietā Ruta Ābele (Laucienes “Madaras”)
2.vietā Rota Tesļuka (Laucienes “Madaras”)
3.vietā Irēna Šulce (Talsi Vingro)

Vīriešu grupā:
1.vietā Jānis Naglis (Stende)
2.vietā Juris Krastiņš (Invalīdu biedrība)
3.vietā Aleksandrs Stepanovs (Pansionāts “Lauciene”)

Petanks
Sieviešu grupā:
1.vietā Vēsma Sermule (Balgale)
2.vietā Aira Pļaviņa (Talsi Vingro)
3.vietā Zigrīda Zemīte (Laucienes “Madaras”)

Vīriešu grupā:
1.vietā Valdis Arehovs (Stende)
2.vietā Andis Bergmanis (Pansionāts “Lauciene”)
3.vietā Gunārs Krišjānis (Stende)

Komandas sacentās veiklības stafetē, kur veiksmīgākie un veiklākie bija komanda “Stende”, 2.vietā ar lielisku startu ierindojās Laucienes “Pansionāta” komanda, bet 3.vietā komanda “Madaras” no Laucienes.

Komandu kopvērtējumā pārliecinošu 1.vietu ieguva komanda “Stende” ar 11 punktiem, 2.vietā komanda “Balgale” ar 29 punktiem, bet 3.vietā komanda “Talsi Vingro” ar 30 punktiem.

Pasākums aizvadīts ar lielām emocijām, un kā vienmēr liela pateicība palīgiem: Dinai Bērziņai, Luīzei Vecmanei, Raisai Prūsei, Agijai Gribustei, Kitijai Gribustei, Jānim Vecmanim, Tomam Krūzem, Gundegai Rozenbergai, Verai Krūzei, Talsu dienas centra vadītājai Melitai Valdemārei, kā arī Aivai Dimantei un Tatjanai Neilandei.

 

Laucienes sporta centra vadītājs, biedrība “SK Lauciene” valdes priekšsēdētājs, pasākuma organizators Normunds Krūze.