Lielā Talka pārcelta uz 16. maiju

“Lielā Talka vienmēr ir bijis brīdis, kad cilvēki pulcējas un sanāk kopā radu, darba kolēģu, skolas un studiju biedru vai vienkārši kaimiņu lokā, tāpēc ņemot vērā neviennozīmīgo situāciju, esam nolēmuši pārcelt talkas norises laiku. Tomēr es vēlētos rosināt cilvēkus neieslēgties savās mājās, bet gan vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, ko iesaka arī ārsti. Tāpēc tiem, kuri vēlas talkot jau līdz un pēc 16. maija Lielās Talkas, izmantot šo pavasara laiku apkārtnes sakopšanai. Mēs piedāvājam un aicinām rīkot savas individuālās SOLO TALKAS, kurās piedalītos ierobežots cilvēku skaits. Talkot var arī vienkārši dodoties pastaigā pa mežu un nepaejot garām zemē nomestiem gružiem, tos izmetot atkritumu tvertnē. Jo katrs Latvijas kvadrātmetrs ir mūsu zeme, mūsu sēta. Uzturēsim to tīru, zaļu un skaistu!” tā Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

SOLO TALKU vietas var atzīmēt interaktīvajā kartē, kura pieejama Talkas mājas lapā: www.talkas.lv. Šī karte kalpos arī par uzskates līdzekli, kurā varēs redzēt citu solo talkotāju aktivitātes, tādējādi sniedzot iespēju savu SOLO TALKU rīkot drošā attālumā vai citā dienā. Visi solo talcinieki ir aicināti ar savām aktivitātēm dalīties sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas: #solotalka #esmuvesels #parveselulatviju.

SOLO TALKOTĀJIEM iesakām būt uzmanīgiem un ievērot visas piesardzības un higiēnas prasības. Esiet veseli, uzturiet možu garu, rūpējaties par sevi un saviem tuvākajiem, kā arī rīkojaties atbildīgi pret līdzcilvēkiem.

Uz tikšanos Lielajā Talkā šī gada 16. maijā!

Gita Sauka, Lielā Talka 2020 Sabiedrisko attiecību konsultante