Ziņas

Sociālā aizsardzība
9. decembris 2019

Par pansionātā “Lauciene” notiekošo

Novembrī izskanējusi informācija par iespējamiem pārkāpumiem pansionātā “Lauciene”, kā dēļ iespējams mirusi viena no pansionāta klientēm. Šobrīd situāciju izvērtējusi pašvaldība, be tāpat notiek Labklājība ministrijas pārbaudes. Pašvaldībai skaidrojumu sniegusi tā laika vadītāja Dace Upleja, tāpat skaidrojums ticis prasīts no darbiniekiem.

Sociālā aizsardzība
22. novembris 2019

Testē, ārstē, novērs!

No 22. līdz 29. novembrim 18 HIV profilakses punkti visā Latvijā pievienojas Eiropas iniciatīvai un piedalās Eiropas testēšanas nedēļā, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju izpratni par HIV un hepatītu testu veikšanas nepieciešamību un savlaicīgas infekcijas atklāšanas nozīmi. Jau septīto gadu pēc kārtas, novembra pēdējā nedēļā visā Eiropā tiek atzīmēta Eiropas testēšanas nedēļa. Ar saukli “Testē. Ārstē. […]

Pilsētās un pagastos
20. novembris 2019

Iedzīvotāju aptauja par mājokļa situāciju Talsu novadā

Talsu novada pašvaldība pašlaik izstrādā novada mājokļu politikas vadlīnijas, kurās, balstoties uz esošās mājokļu situācijas analīzi, piedāvās risinājumus, kas ļautu risināt ar mājokļa problēmām saistītus jautājumus.

Sociālā aizsardzība
19. novembris 2019

LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019”

Labklājības ministrija (LM) no 2019. gada 19. novembra līdz 8. decembrim izsludina pieteikumu iesniegšanu pretendentu izvirzīšanai konkursam „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019”.

1 2 3