Ziņas

Vīruss "Covid-19"
8. aprīlis 2020

Pašvaldība var nodrošināt atsevišķas telpas karantīnai

Cilvēkiem, kuri bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem, Slimību profilakses un kontroles centrs nosaka obligātu uzturēšanos karantīnā. Iespējams, ka ne visi cilvēki var nodrošināt apmešanās vietu šādās situācijās, tāpēc Talsu novadā izveidotas dažas īpaši pielāgotas telpas, kur iespējams pavadīt karantīnas laiku.  

Vīruss "Covid-19"
7. aprīlis 2020

Gandarīti par iespēju palīdzēt

Talsu novadā atbalstu grūtībās nonākušiem cilvēkiem dažādās situācijās nodrošina Sociālais dienests. Tagad, kad ikdienu tik ļoti mainījuši vīrusa Covid-19 izplatīšanās ierobežojošie pasākumi, Sociālā dienesta sniegtie pakalpojumi kļūst vēl nozīmīgāki. Par dienesta šī brīža prioritātēm informē Sociālā dienesta vadītāja Dace Zeļģe.

Vīruss "Covid-19"
3. aprīlis 2020

Pirms došanās pie ārsta, iedzīvotājiem ir jāsazinās un jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

Nacionālais veselības dienests atkārtoti aicina iedzīvotājus gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski.

Vīruss "Covid-19"
3. aprīlis 2020

Ievieš pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai

26. martā Talsu novada domes deputāti, apzinoties ārkārtas stāvokļa iespējamās sekas, atbalstīja pabalsta ēdināšanas izdevumu segšanai attālinātā mācību procesa laikā, ieviešanu. To ir iespēja saņemt, ja ģimenē ir bērni, kuri mācās no 1. līdz 12. klasei un kuri ir deklarēti Talsu novadā.

Sociālā aizsardzība
3. aprīlis 2020

Informācija personām, kuras sniedz valsts finansēto asistenta pakalpojumu

Arī ārkārtējās situācijas laikā ir jāiesniedz atskaites par iepriekšējā mēnesī sniegto asistenta pakalpojumu, jo tas ir pamats samaksas aprēķināšanai

1 2 3 no 6