Ziņas

Sports
25. maijs 2020

Biedrība “Talsu Pakalnu Sporta Klubs” īsteno LEADER projektu

Ar iegādātā inventāra palīdzību biedrības komandas dalībnieki un Talsu novada Sporta skolas audzēkņi varēs sekot līdzi veselības stāvoklim slodzes apstākļos, kā arī pēc fiziskās slodzes veikt ķermeņa atjaunošanas procedūras.

Sports
18. maijs 2020

Atkal publiski pieejami skeitparki Talsos un Valdemārpilī

No pirmdienas, 18. maija, atkal publiski pieejami skeitparki Talsos un Valdemārpilī, ievērojot visus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Sports
15. maijs 2020

Rally Liepāja norise atlikta uz 14. – 16. augustu

Saistībā ar Covid-19 vīrusa izraisīto vispasaules pandēmiju un tam sekojošajiem ierobežojumiem Latvijā un Eiropā, rūpēs par sacensību dalībnieku, skatītāju un darbinieku veselību, Rally Liepāja norise atlikta uz š.g. 14.-16. augustu.

Vīruss "Covid-19"
12. maijs 2020

Ikvienam atkal būs pieejami āra sporta laukumi

No 13. maija Talsu novadā ikvienam atkal būs pieejami āra sporta laukumi, izņemot āra trenažierus un vingrošanas rīkus. Tos izmantojot, visiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošām personām, jāievēro noteiktā divu metru distance.

Pilsētās un pagastos
1. maijs 2020

Esi aktīvs, ievērojot sociālo distancēšanos!

Talsu novada pašvaldība, sadarbojoties ar biedrību "Orientēšanās klubs "Ziemeļkurzeme"", ir parūpējusies, lai ikvienam būtu iespēja aktīvi iepazīt Talsu novadu no cita skatu punkta. Kamēr valstī noteikta ārkārtējā situācija, Talsu novada pašvaldība aicina izmantot laiku lietderīgi un izmantot individuālās fizisko aktivitāšu iespējas Talsu novadā.

Sports
22. aprīlis 2020

Laucienes sporta centrs noslēdz 2019./2020. gada sportisko sezonu

Talsu novada Laucienes sporta centrā iesākoties 2019/2020. gada sezonai  septembrī iesākās  Laucienes kausi  vairākos sporta veidos: 3+1 volejbolā, zolītē un novusā, kā arī SK Laucienes florbola komanda pirmo reizi piedalījās Latvijas florbola čempionātā 2. līgā.

1 2 3 no 9