Ziņas

Sports
5. novembris 2019

“FC Talsi/FK Laidze” Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātu uzsākuši ar pārliecinošu uzvaru

Lieliski sezonu Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātā uzsākuši Talsu novada biedrības “Talsu futbols” komanda “FC Talsi/FK Laidze”. Pirmā spēle aizvadīta 3. novembrī Talsos, kur ar rezultātu 6:2 uzvarēta komanda “TFK Salaspils”.

Sports
4. novembris 2019

​Ar komandas “EPICPRINT” uzvaru noslēdzies “Ģibuļu kauss spiningošanām komandām” Spāres Gulbja ezerā

2. novembrī AS "Latvijas valsts meži" atpūtas un tūrisma centrā „Spāre” pie Gulbja ezera tika aizvadīts Ģibuļu kauss spiningošanām komandām un arī individuāli. Kopā uz starta izgāja deviņas komandas no Talsiem, Stendes, Engures, Irlavas, Tiņģeres un Rīgas. 

Sports
16. oktobris 2019

Sezonu uzsāk Talsu novada veterāni basketbolā

Sezonu “Maxibasket” čempionātā uzsākuši Talsu novada veterāni basketbolā grupā 45+. Pirmā spēle aizvadīta 12. oktobrī Jelgavā. Tajā, ar rezultātu 44:54, atzīts vietējās komandas “Doks Jelgava” pārākums. Šīs sezonas sākums tika gaidīts ar lielu nepacietību, jo šajā vecuma grupā piekrita startēt bijušie talsenieki Mārtiņš Dzērve un Nauris Šaķis, kuri līdz šim citā vecuma grupā pārstāvēja Rīgas […]

Sports
15. oktobris 2019

Pie trešās uzvaras tiek gan Virslīgas, gan 1.līgas florbolisti

Latvijas čempionāta augstākajā līgā piektās kārtas spēli aizvadījuši “Talsu NSS/Krauzers” florbolisti, kuri Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē krustoja nūjas ar Valmieras florbolistiem. Bet dienu vēlāk ceturtās kārtas spēli aizvadīja 1.līgas komanda “Talsu NSS/Zerorisk”, kura savā laukumā tikās ar “Kudīga/KNSS” komandu.

Sports
14. oktobris 2019

Futbola infrastruktūra ir vajadzīga ne tikai futbolistiem, bet arī reģionālo pilsētu attīstībai

“Sakārtota sporta infrastruktūra ne tikai pievērš uzmanību konkrētajai apdzīvotajai vietai, bet arī labvēlīgi ietekmē iedzīvotāju labklājības pieaugumu un ekonomiku kopumā, par to ar skaitļiem pārliecinājāmies pērn veiktajā UEFA sociālekonomiskajā pētījumā,” norāda Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs. Iespējams, jau tuvākajos gados ar LFF atbalstu arī Talsu pilsētas futbola stadions tiks aprīkots ar atbilstošu laistīšanas […]

1 2 3 4