Ziņas

Pilsētās un pagastos
16. janvāris 2020

Vienojas par metu konkursa priekšlikumu izstrādi divām multifunkcionālā kompleksa atrašanās vietām

Esošajam Talsu novada domes deputātu sasaukumam viena no iecerēm, lai veicinātu Talsu novada konkurētspēju Latvijā un nodrošinātu novada izaugsmi, ir bijusi multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa būvniecība. Kopš 2018. gada pie šī jautājuma virzīšanas strādājusi darba grupa, un, lai gan vienprātība nav bijusi par objekta iespējamo atrašanās vietu, 16. janvāra domes sēdē deputāti noteica pašvaldības īpašumā esošos zemes gabalus Ezera ielā 26, Ezera ielā 7 un Gravas ielā 17 par plānotā multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa būvniecības vietu, kam izstrādāt metu konkursa priekšlikumus.

Sports
9. janvāris 2020

“Vecgada kauss telpu futbolā 2019” paliek Sabilē

28. decembrī notika ikgadējas turnīrs Sabilē, kas pulcē augstas klases telpu futbolistus. 2019.gada nogalē turnīram pieteicās 6 komandas - "Sabile", "Global Workforce"(Kuldīga), "Labdien"(Dobele), "FK Daugmales dadzis"(Ķekavas nov.), "Ramzess" (Rīga), "FK Barons" (Salaspils).

Sports
8. janvāris 2020

Noslēdzies “Sabiles kauss galda tenisā un novusa spēlē 2019”

Noslēdzies “Sabiles kauss galda tenisā un novusa spēlē 2019”, kur tikai aizvadīti 9 posmi. Spēlētāji piedalījās posmos, kur krāja punktus kopvērtējuma tabulā.

Pilsētās un pagastos
7. janvāris 2020

Piesaki pretendentus apbalvojumiem kultūrā un sportā!

Lai atzīmētu Talsu novada spilgtākos notikumus un godinātu radošākos un sportiskākos novada iedzīvotājus, Talsu novada pašvaldība ik gadu pasniedz apbalvojumus kultūras un sporta jomā. Turpinot aizvadītajā gadā iedibināto tradīciju, kultūras un sporta ļaudis tiks pulcēti vienuviet, un apbalvojumi abās jomās pasniegti vienā Kultūras un sporta apbalvojumu pasniegšanas pasākumā 7. februārī 18.00 Talsu sporta hallē.

Sports
2. janvāris 2020

2019. gadu “Talsu pakalnu sporta klubs” finišē ar dalību sacensībās Ķīnā

15. decembrī Tianjin pilsētas Olimpiskajā centrā Ķīnā norisinājās "FIS CC SKIING CHINA CITY SPRINT TOUR" sprinta sacensības slēpošanā, kurā Latvijas delegācijas sastāvā piedalījās arī Juris Damškalns un Jānis Sņorinš. No latviešiem labāko rezultātu uzrādīja Juris, fināla sacensībās ieņemot 23. vietu, savukārt Janis ierindojās 31. vietā.

Sports
10. decembris 2019

Aizvadīts tradicionālais Laucienes nakts turnīrs

7. decembrī Talsu novada Laucienes sporta centrā norisinājās ikgadējais „Laucienes nakts turnīrs”. Sacensību dalībnieki varēja mērot spēkus florbolā, šautriņu metienos, kāršu spēlē „Zolītē” un volejbolā.

1 2 3 no 5