​Talsu novada Sporta skolas U8 futbola komanda iegūst otro vietu turnīrā “Uzvarētāju kauss 2019”

​Talsu novada Sporta skolas U8 futbola komanda rudeni iesāk ar “Uzvarētāju kausu 2019”, ko rīko “FK Tukums 2000”. U8 vecuma grupā piedalījās 7 komandas, divas komandas no Lietuvas un piecas no Latvijas. Trīs dienu garumā komandas aizvadīja spēles pēc apļa sistēmas, kurā komandas spēlēja katra ar katru vienu reizi.

Pirmajā dienā pirmajā spēle “TNSS/SABILE” futbolisti tikās ar Lietuvas BFA(Baltijas Futbola Akadēmija), aizraujošā spēlē tik piedzīvots zaudējums 0:1. Otrajā spēlē tikāmies ar “JFC Dobele ” futbolistiem, kurus pārspējām ar 4:0. Otrajā dienā, pirmā spēle ar mājiniekiem “FK Tukums 2000” futbolistiem – draudzīgs neizšķirts 1:1, otrā spēle ar komandu no Lietuvas “FK Babrungas”, kur ieguvām paliecinošu uzvaru 11:1. Trešajā dienā pirmā spēle ar spēcīgo “SK Super Nova” komandu, kurā “TNSS/SABILE” futbolisti parādīja raksturu un izcīnīja skaistu uzvaru 4:3, pēdējā spēle ar “FK Nīca” sportistiem, kur “TNSS/SABILE” futbolisti dominēja laukumā un pārliecinoša uzvara 5:0. Kopvērtējumā 1.vieta BFA(Baltijas Futbola Akadēmija), 2. vieta “TNSS/SABILE” un 3.vieta “SK Super Nova”.

“TNSS/SABILE” komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Artūrs Goldmanis-Reimartrs.

 

Mārcis Červoņikovs