2019. gadu “Talsu pakalnu sporta klubs” finišē ar dalību sacensībās Ķīnā

15. decembrī Tianjin pilsētas Olimpiskajā centrā Ķīnā norisinājās “FIS CC SKIING CHINA CITY SPRINT TOUR” sprinta sacensības slēpošanā, kurā Latvijas delegācijas sastāvā piedalījās arī Juris Damškalns un Jānis Sņorinš. No latviešiem labāko rezultātu uzrādīja Juris, fināla sacensībās ieņemot 23. vietu, savukārt Janis ierindojās 31. vietā.

17. decembrī Handžou (Hangzou) pilsētas stadionā norisinājās “FIS CC SKIING CHINA CITY SPRINT TOUR”” sacensības, kurās fināla slēpojumā Juris izcīnīja 12. vietu, savukārt Jānis ierindojās 28. vietā.

Abu sacensību dienu kopvērtējumā Juris ieņēma 19. vietu, savukārt Jānis ieņēma 30. vietu. Kopumā sacensībās piedalījās 59. sportisti no dažādām valstīm.

Talsu pakalnu sporta klubs novēl visiem azartisku un panākumiem bagātu 2020.gadu!