Aizvadīta Latvijas kausa izcīņas finālspēle telpu futbolā

Svētdien, 8. martā Talsu Sporta hallē tika aizvadīta 2019./2020. gada sezonas Latvijas kausa izcīņas finālspēle. Pasākumu pie pilnām tribīnēm, aptuveni 400 skatītāji, varēja vērot aizraujošu spēli starp divām labākajām Virslīgas komandām FC “Petrow” un FK “Raba”. Spraigā galvaspilsētas komandu derbijā panākumu ar 3:0 svinēja FK “Raba”, kuri kausu ieguva trešo reizi pastāvēšanas vēsturē.

Spēles pārtraukumā tika apbalova arī mūsu FC Talsi/FK Laidze U-18 komanda, kura Latvijā izcīnīja augsto 3. vietu U-18 EVELATUS.LV jaunatnes čempionātā telpu futbolā. Komandas sastāvs: A. Ļutjanskis, A.K. Pauls, D. Janpavlis, D.D. Kaņeps, E.R. Čuhnovs, J. Lozbers, K. Hartmanis, K. Grohjackis, L. Tīrums, M. Ernestsons, M. Kairišs, M.M. Buks, M.R. Krūmiņš, N. Smilškalns, N. Stivriņš, R. Krišjānis, R. Brizga, R. Sproģis, R. Grasmanis, R. Klismets, S. Panteļejevs. Treneri: A. Eņģelis, A. Krišjānis, J. Motivāns. Vadītājs: R. Krūmiņš

Par LTFA rīkoto Latvijas kausa izcīņu telpu futbolā. Ceļā uz finālu FK “Raba” pieveica 1. līgas vienību “PB Line”, pērnā gada kausa uzvarētāju FC “Lokomotiv Daugavpils” un Virslīgas debitanti FK “Tukums 2000″/TSS. FC “Petrow” savukārt finālu sasniedza, uzvarot Kuldīgas FC “Nikers”, atspēlējot trīs vārtu deficītu pret “Jēkabpils Lūši”/”Ošukalns” un ar 14:0 sagraujot TFK “Salaspils”.

Šajā turnīrā piedalījās arī FC Talsi/FK Laidze komanda. Turnīru talsinieki iesāka 07.12.2019., Rīgā tiekoties 1/16 finālā ar Rīgas komandu FK “Kadaga”. Mūsējie uzvarēja ar rezultātu 4:0 (vārtus guva: M. Šnēbergs, K. Paegle, R. Krišjānis, E. Bērziņš s.v.). Tālāk 1/8 finālā jau pievienojās LTFA virslīgas komandas un izloze uz Talsiem atveda “Jēkabpils lūši”/”Ošukalns” komandu. 21.12.2019., Talsos spēle, lai gan līdz paša pirmā puslaika pēdējai minūtei rezultāts bija neizšķirts, noslēdzās ar virslīgas kluba uzvaru ar 6:2. Mūsu komandas labā vārtus guva M. Červoņikovs 2. Komandā spēlēja: R. Brizga, K. Hartmanis, R. Šnēbergs, U. Romanovs, S. Blaunfelds, K. Paegle, J. Bite, D.D. Kaņeps, R. Sproģis, M. Šnēbergs, K. Neilands, R. Krišjānis, A .Lutjanskis, M. Červoņikovs.

Tāpat mūsu komanda piedalās LTFA 1. līgas čempionātā un visi aicināti uz sezonas pēdējo spēli sestdien, 14.03.2020., plkst. 17.00 Talsu sporta hallē, Mīlenbaha 32a, Talsos.