“FC Talsi/FK Laidze” Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātu uzsākuši ar pārliecinošu uzvaru

Lieliski sezonu Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātā uzsākuši Talsu novada biedrības “Talsu futbols” komanda “FC Talsi/FK Laidze”. Pirmā spēle aizvadīta 3. novembrī Talsos, kur ar rezultātu 6:2 uzvarēta komanda “TFK Salaspils”.

“TFK Salaspils” ir telpu futbola klubs, kas specializējas tikai telpu futbolā. Komandas sastāvā spēlēja arī Artjoms Kozlovskis, Latvijas U-19 telpu izlases dalībnieks Eiropas čempionātā, kas septembra sākumā norisinājās Rīgā un pēdējā LTFA virslīgas spēlē guva 4 vārtus pret “FC Lokomativ” Daugavpils.

Pirms šīs sezonas Talsu komandu atstāja Latvijas U-19 telpu izlases dalībnieks Eiropas čempionātā Toms Kristians Grīslis un Kaspars Anmanis, kuri šosezon pārstāvēs “FK Tukums 2000/TSS” komandu LTFA virslīgas čempionātā. Vēlam veiksmi viņiem šajā turnīrā! Tomēr bez spēlētājiem nepalikām, jo Talsu komandā pēc gada pārtraukuma atgriezās spēlētājs Jānis Naudiņš, kā arī patīkams papildinājums komandai ir Janeks Bite. Komandā turpina spēlēt jau pieminētā U-19 Eiropas čempionāta Latvijas izlases dalībnieks Dāvis Daniels Kaņeps, kuram trauma diemžēl neļāva piedalīties Eiropas čempionāta finālturnīrā. Kā arī pāris gadus FK “Ventspils” sistēmā esošais spēlētājs Renards Krišjānis, kurš šajā spēlē guva trīs vārtus.

Šajā spēlē uzsvaru likām uz jau iegūto spēlētāju sadarbību, kas iegūta Talsu novada čempionātā telpu futbolā. Pirmo puslaiku zaudējām ar 0:1, bet tajā pašā laikā spēlētājiem bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču pirmajā puslaikā iespējas neizdevās realizēt. Pārtraukumā mainījām veiksmes attieksmi pret mūsu komandu un jau otrā puslaika 2. minūtē izlīdzinājām rezultātu. Viesi ātri panāca 1:2. Šāds rezultāts noturējās līdz 30. minūtei, kad savus otros vārtus guva Renards Krišjānis, panākot izlīdzinājumu. Piecas minūtes sekoja skatītājiem ļoti aizraujoša un nervus kutinoša spēle, kas vainagojās ar Janeka Bites gūtajiem vārtiem. Tālāk divus vārtus gūst Kārlis Paegle un punktu spēlei pieliek Renards Krišjānis. Līdz ar to rezultāts 6:2.

Komandā sastāvs: otrā rindā no kreisās – menedžeris Renārs Krūmiņš, Renards Krišjānis, Mārcis Šnēbergs, Aivis Lutjanskis, Kārlis Paegle, Raimonds Sproģis, Jānis Naudiņš, treneris Andris Krišjānis, pirmā rindā no kreisās – Sandis Blaunfelds, Janeks Bite, Rihards Brizga, Sandis Krūmiņš, Rūdis Šnēbergs, Dāvis Daniels Kaņeps.

Sekojam līdzi kalendāram LTFA.lv mājaslapā un nākam atbalstīt Talsu komandu mājas spēlēs Talsu sporta hallē. Nākamā spēle paredzēta sestdien, 9. novembrī, plkst 15.00 Talsu sporta hallē.