Florbolā uzvaras visās frontēs

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie uzvarām tikušas gan 2. līgas, gan virslīgas, gan 1. līgas komandas.

Piektdien mājas spēlē SK “Lauciene” pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju, tiekot pie savas pirmās uzvaras Latvijas čempionāta 2. līgā (8:7), pēcspēles soda metienos pārspējot Inčukalna SK “Coyote”. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Sandis Bērziņš, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvu sniegumu parādīja arī Mārtiņš Maķevics (1+3) un Roberts Arājs (2+0).

Sestdien Latvijas čempionāta virslīgā “Talsu NSS/Krauzers” tikās ar ģeogrāfiski tuvākajiem kaimiņiem “Irlava/Avant”, tās sastāvā ir daudz vīru, ar kuriem vēl nesen mūsējie cīnījās plecu pie pleca vienā komandā. Pirmais periods noslēdzās par labu talseniekiem 1:0, vienīgos vārtus mūsējo labā guva Andrejs Šķerbergs pēc Matīsa Fogeļa piespēles. Otrajā periodā talsenieki izvirzījās vadībā jau ar 4:0, pateicoties Arta Raituma un Matīsa Fogeļa precizitātei. Trešā perioda sākuma Toms Bitmanis mazākumā panāca 5:0, bet tad trešo reizi bija precīzs Matīss Fogelis, liekot skatītājiem laukumā mest cepures (6:0). Pretinieks pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un panāca nelielu lūzumu spēlē pēc diviem Renāra Austruma metieniem, panākot 6:2. Ātri drošu pārsvaru atjaunoja Andrejs Šķerbergs – 7:2. Vēl vienu mūsējo nesaprašanos aizsardzībā izmantoja pretinieku trešā maiņa, un vārtus guva Kaspars Mežnieks – 7:3, bet skaistu punktu spēlei pielika “Talsu NSS/Krauzers” kapteinis Artis Raitums, realizējot skaitlisko vairākumu – 8:3. Līdz ar izcīnīto uzvaru, “Talsu NSS/Krauzers” iekrājuši 17 punktus deviņās spēlēs un šobrīd ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Svētdien mūsu 1. līgas komanda “Talsu NSS/Zerorisk” devās uz Bausku, kur tikās ar turnīra pastarīti “Bauska/ SC Mēmele” vienību. Brīžiem likās, ka mūsējiem bija grūti noskaņoties sīvai cīņai, bet Bauskas florbolisti, lai arī nav paši meistarīgākie, ceļu negrieza nevienam un spēlēja ļoti asi. Pirmais periods noslēdzās 2:2, un tikai pēc tam talsenieki sāka demonstrēt labāku sniegumu, otrajā periodā panākot rezultātu 5:2.

Mūsējie no kļūdām nemācījās un desmit minūtes pirms cīņas beigām pretinieks rezultātu bija izlīdzinājis – 5:5. Vēlāk Roberts Fārenhorsts un Daniels Karlsons atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet nepilnas četras minūtes pirms cīņas beigām pretinieks realizēja skaitlisko vairākumu – 7:6, un spēles beigās, spēlējot bez vārtsarga, lika mūsējiem krietni panervozēt. Spēle noslēdzās ar 7:6, mūsējiem izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas. Par labāko spēlētāju mūsu komanda tika atzīts aizsargs Dilans Kronentāls. Rezultatīvākie spēlētāji bija Daniels Karlsons (2+1), Valters Kalnietis (2+1) un Mariss Bergmanis (1+2).

Trešdien, 20. novembrī, plkst. 20.00 Talsu Valsts ģimnāzijā 1. līgas čempionātā “Talsu NSS/Zerorisk” tiksies ar “Ķekavas Bulldogs” komandu. Sestdien, 23. novembrī, virslīgas čempionātā plkst. 18.00 “Talsu NSS/Krauzers” tiksies ar Liepājas “Kurši/Ekovalis”.

 

Mārtiņš Maķevics