Iepriekšpārdošanā biļetes uz Rally Liepāja lētāk

Vēl tikai šodien, 20. martā, ir iespēja iegādāties Rally Liepāja ieejas biļetes par samazinātu cenu – biļete uz visiem ātrumposmiem maksā 15,00 eiro.

2020. gadā vairs nebūs iespējams iegādāties vienreizējas ieejas biļeti uz vienu ātrumposmu. To vietā šogad būs nopērkamas vienas dienas biļetes, kas ļaus apmeklēt ātrumposmus, kas sestdien notiks Talsu novadā vai svētdien – Liepājas apkārtnē.

Tikai pirmās desmit tirdzniecības dienas, no 10. līdz 20. martam, Rally Liepāja ieejas biļetēm noteikta par 50% samazināta cena – biļete uz visiem ātrumposmiem maksās 15,00 eiro. Sākot ar 21. martu, ieejas biļešu cena tiks paaugstināta līdz 20,00 eiro, bet rallija norises nedēļā, no 25. maija līdz 31. maijam – 30,00 eiro.

Rally Liepāja ieejas biļešu cena visiem ātrumposmiem:

  • 10. marts – 20. marts 15,00 eiro
  • 21. marts – 24. maijs 20,00 eiro
  • 25. maijs – 31. maijs 30,00 eiro

Tikmēr vienas dienas biļetes (ātrumposmu apmeklēšanai Talsos vai Liepājā) cena visu tirdzniecības laiku būs nemainīga 15,00 eiro.
Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un invalīdiem ieejas sacensībās būs bez maksas – pie ieejas ātrumposmā kontrolieriem būs jāuzrāda vecumu un/vai invaliditāti apliecinošs dokuments. Savukārt pensionāriem, ieejas biļetes iegādājoties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās vai internetā, paredzēta 10% atlaide.

Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

Visiem Rally Liepāja apmeklētājiem arī atgādinām, ka iegādātā ieejas biļete pirms došanās uz ātrumposmiem būs jāuzrāda biļešu maiņas punktā, lai saņemtu Rally Liepāja aproci. Informācija par biļešu apmaiņas punktiem būs pieejama Rally Liepāja interneta mājaslapā www.lvrally.com. Rallija rīkotājs RA Events aicina skatītājus nedrukāt elektroniski iegādātās ieejas biļetes, bet biļešu maiņas punktā tās uzrādīt savā viedierīcē.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta – Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center – IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Pafbet un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Baltic Taxi, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, MB Grupa, Meža Dārzs, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook/LVRally, draugiem.lv/lvrally, YouTube/RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada sezonas kalendārs:
1. AZORES RALLY PORTUGĀLE 26.-28. marts (ERC Junior) (-)
2. RALLY ISLAS CANARIAS SPĀNIJA 7.-9. maijs (ERC Junior) (Abarth)
3. RALLY LIEPĀJA LATVIJA 29.-31. maijs (ERC Junior) (Abarth)
4. 77. RALLY POLAND POLIJA 26.-28. jūnijs (ERC Junior) (Abarth)
5. RALLY DI ROMA CAPITALE ITĀLIJA 24.-26. jūlijs (ERC Junior) (Abarth)
6. BARUM CZECH RALLY ZLIN ČEHIJA 28.-30. augusts (ERC Junior) (Abarth)
7. CYPRUS RALLY KIPRA 9.-11. oktobris (-) (-)
8. RALLY HUNGARY UNGĀRIJA 6.-8. novembris (-) (Abarth)

Latvijas rallija čempionāta 2020. gada sezonas kalendārs:
1. RALLY LIEPĀJA (1. posms) TALSI, LIEPĀJA 29.-31. maijs
2. RALLY LIEPĀJA (2. posms) TALSI, LIEPĀJA 29.-31. maijs
3. RALLY ROKIŠKIS LIETUVA 14.-15. augusts
4. LÕUNA-EESTI RALLI IGAUNIJA 28.-29. augusts

Plašāka informācija:
Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv