Talsu hokeja klubam “Talsi” dāvina vārtsarga ekipējuma komplektu

Šodien, 6. decembrī, svinīgā pasākumā Talsu hokeja hallē hokeja klubam “Talsi” tika pasniegts hokeja vārtsarga ekipējuma komplekts. Dāvinājums notiek jauno Latvijas vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir “Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva.

Kā informēja “Maxima Latvija” un LHF pārstāvji, tad šī jau ir otrā sezona, kad tiek īstenots projekts jauno hokejistu atbalstam. Šogad jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros 16 hokeja skolām visā Latvijā tiek dāvināts pilns vārtsarga ekipējums – ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams trenējoties vārtsarga pozīcijā.

LHF sporta direktors Edgars Buncis: “Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļaus mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes. Šis projekts dod iespēju kļūt par jaunajiem vārtsargiem ne tikai tiem, kuru vecāki to var atļauties, bet jebkuram, kurš tiešām vēlas kļūt par vārtsargu.”

Talsu novada sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Laura Korsūnova atzīst, ka ir patiess prieks, ka katru gadu hokejistu skaits sporta skolā palielinās.

 

Dana Vecmane