Talsu novada Sporta skolas audzēkņi piedalījās Latvijas – Lietuvas čempionāta vasaras biatlona 2.kārtā

28. un 29. septembrī Latvijas un Lietuvas spēcīgākie biatlonisti bija sabraukuši Madonas Smeceressila sporta bāzē, lai mērotos spēkiem biatlona sprinta un masu starta distancēs uz rollerslēpēm.

28. septembrī sportisti sacentās sprinta disciplīnā. A grupā jauniešiem 8 km distancē pārliecinoši uzvarēja Renārs Birkentāls, bet Artūrs Zaļupe izcīnīja 11.vietu. B grupā Kristers Kalašņikovs –6.vietā, Erasts Bobrovs – 9.vietā. B grupas jaunietēm 6 km distancē Viktorija Spruģevica bija 3. spēcīgākā Latvijas pārstāve, bet kopā ar lietuvietēm Viktorija ierindojās 7.vietā. C grupā jaunietēm 3 km distancē, veicot perfektu otro šautuvi, 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne. C grupas jauniešiem dažas sekundes līdz goda pjedestālam pietrūka Aleksim Samcēvičam – viņš 4.vietā, Kristiāns Kārlsbergs ierindojās 5.vietā, Adrians Māris Šņoriņš – 11.vietā, Valters Bresme – 12.vietā, Olivers Bresme – 16.vietā, Kaspars Irbe – 21.vietā. D grupas dalībnieki skrēja 1,5 km krosu un 4.vietā mūsu Ance Volanska, 13.vietā – Ernests Solovjovs.

29. septembrī rudenīgos, lietainos laika apstākļos biatlonisti cīnījās masu startos. A grupā jauniešiem 10 km distancē Renāram Birkentālam neveiksmīga pirmā šautuve, bet tālāk jau daudz labāks sniegums un līdz finišam sasniegta 2.vieta, Artūrs Zaļupe – 11.vietā. B grupā jauniešiem 8.vietā Erasts Bobrovs, bet 9.vieta Kristeram Kalašņikovam. B grupas jaunietēm 8,5 km distancē 6.vietā Viktorija Spruģevica. C grupas jauniešiem 4 km distancē spraigā cīņā, labi šaujot, skaistu uzvaru izcīnīja Aleksis Samcēvičs, Kristiāns Kārlsbergs – 5.vietā, Valters Bresme – 13.vietā, Olivers Bresme – 14.vietā, Adrians Māris Šņoriņš – 18.vietā, Kaspars Irbe – 20.vietā. C grupas meitenēm Karīna Bernāne 6.vietā. D grupas dalībnieki skrēja 1,5 km krosu, meiteņu konkurencē Ance Volanska 4.vietā, zēnu konkurencē Ernests Solovjovs 15.vietā.