Talsu Pakalna Sporta Kluba sportistu starti Latvijas čempionātā distanču slēpošanā 1.posmā Madonā

Neskatoties uz sniega trūkumu Latvijā, 15. un 16.februārī Madonā notika FIS Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 1.posms. Sestdien, 15. februārī, brīvā stila sprinta distancē vīriešu konkurencē uz starta stājās 57 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Kvalifikācijā labāko laiku no Talsu pakalna sporta kluba dalībniekiem uzrādīja Jurim Damškalnam finišējot 4.vietā, Gintam Lūsim – 11.vieta, Kārlis Vanags – 14.vieta. Nākamajai kārtai kopā kvalificējās 16 dalībnieki. Ceturtdaļfinālu pārvarēt izdevās Jurim Damšakalnam un pusfinālā izcīnīta 5.vieta FIS ieskaitē, un 3.vieta Latvijas čempionāta ieskaitē. Gintam Lūsim savukārt 9.vieta FIS ieskaitē un 5.vieta Latvijas čempionāta ieskaitē. Kārlim Vanagam 10.vieta FIS ieskaitē un 6.vieta Latvijas čempionāta ieskaitē.

Svētdien, 16. februārī, organizatori bija darījuši visu iespējamo, lai sagatavotu 1 km garo apli tā, lai uz starta 10 km garajā brīvā stila distancē varētu stāties 37 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Labāko rezultātu no Talsu pakalnu sporta kluba svētdien uzrādīja Gints Lūsis, kurš FIS ieskaitē izcīnīja 4.vietu un 2.vietu Latvijas čempionāta ieskaitē. Kārlim Vanagam FIS ieskaitē 8.vieta un Latvijas čempionāta ieskaitē 5.vieta. Jurim Damškalnam pieļauta kļūda distancē, kas diemžēl liedza cīnīties par augstu rezultātu, bet finišā FIS ieskaitē izcīnīta 17.vieta un 11.vieta Latvijas čempionāta ieskaitē. Pagaidām laika prognoze sola, ka šīs varētu būt arī pēdējās sacensības šajā sezonā. Paldies Talsu novada pašvaldībai par atbalstu.

Kārlis Vanags