Vasaras noslēgumā tika aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki

​31. augustā vasaras noslēgumā tika aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukumā. Sacensības tika atklātas ar Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītājas Kitijas Vecmanes uzrunu un svinīgā karoga pacelšanu, kuru šoreiz pacēla sportists Agris Blumbergs, tālāk jau ikviens varēja piedalīties visdažādākajos sporta veidos un disciplīnās. Dienas gaitā sportiskās aktivitātēs varēja startēt gan individuāli, gan komandās un kopā šajos sporta svētkos piedalījās 60 dalībnieki no Pastendes, Spāres, Talsiem, Kuldīgas, Stendes un Rīgas. Pasākuma brīvprātīgie palīgi, tiesneši: Oļegs Alksnis, Aldis Bišovs, Sanita Krūmiņa, Māris Dūcis, Magnuss Vucāns, Kristers Kalašņikovs un mediķe Anita Tālbega.


Pludmales volejbola 2×2 uzvarētāji

Rezultāti:

Pludmales volejbols 2×2

1.vieta komanda “UĢIS KUĢIS” Uģis Ieviņš/Toms Tālbergs,
2.vieta komanda “LP” Artūrs Pētersons/Kalvis Liepa,
3.vieta komanda “GRĪNBERGI” Jānis Grīnbergs/Dans Grīnbergs,

1.vieta komanda “GARDA” Gerda Matisone/Elza Smilškalne.

Ielu basketbols 3×3

1.vieta komanda “DZIMTENĪTE” Oskars Bekmanis/Agris Blumbergs/ Mārcis Grintāls
2.vieta komanda “MELLEŅU KOMBAINS” Niks Feifers/Valters Romaško/Renārs Šimpermanis
3.vieta komanda “MELLENĪTES” Kristaps Loboda/Rinalds Alksnis/Mārcis Veliks.

Mini futbols 3×3

1.vieta komanda “OZOLU IELA” Mārcis Šnēbergs/Rūdis Šnēbergs/ Kārlis Ladigins,
2.vieta komanda “KIKIŅŠ” Niks Veipāns/Alens Pauris/Andis Dārziņš,
3.vieta komanda “DZIMTENĪTE” Oskars Bekmanis/Agris Blumbergs/ Mārcis Grintāls.

Precizitātes metieni vīrieši un sievietes

1.vieta Kalvis Liepa             32 punkti
2.vieta Oskars Bekmanis   24 punkti
3.vieta Rihards Liukišs        23 punkti

1.vieta Alise Pētersone       22 punkti
2.vieta Luīze Freimane       19 punkti
3.vieta Evita Ņikonova        16 punkts

Stipro skrējiens vīrieši un sievietes

1.vieta Mārcis Šnēbergs     2 min 22
2.vieta Rūdis Šnēbergs      2 min 33
3.vieta Artūrs Pētersons     2 min 46

1.vieta Evita Ņikonova        3 min 42
2.vieta Marta Dombrovica  4 min 21
3.vieta Luīze Freimane       4 min 31

Novuss vīrieši un sievietes

1.vieta Rolands Spalvēns

2.vieta Harijs Fišers

3.vieta Edgars Blumbergs

1.vieta Alise Pētersone

KENDAMA

1.vieta Ričards Pulkstenis
2.vieta Renārs Šimpermanis
3.vieta Rihards Liukišs

Tiekamies jau nākamajos sporta svētkos!

Pastendes Sporta centra „Akmeņkaļi”
vadītājs Magnuss Vucāns.