Ziņas

Uzņēmējdarbība
16. septembris 2019

AS “Latvijas valsts meži” izsludina konkursu mežsaimniecisko darbu veikšanai

Lai nodrošinātu savlaicīgu un kvalitatīvu mežu kopšanu un atjaunošanu, akciju sabiedrība “Latvijas valsts meži” (LVM) izsludinājusi atklātu konkursu meža stādīšanas, jaunaudžu kopšanas, agrotehniskās kopšanas un atjaunoto platību aizsardzības darbu veikšanai 2020.–2024. gadam. Konkursā aicināti piedalīties darbu veicēji ar mežkopības darbu pieredzi vai bez tās. Piedāvājumi jāiesniedz elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS) līdz 11. oktobra plkst. 12.00. […]

Uzņēmējdarbība
3. septembris 2019

Labklājības ministrija aicina uz reģionālo diskusiju ciklu “Tu un sociālā uzņēmējdarbība: vai vajag?”

Septembrī Labklājības ministrija (LM) aicina ikvie­nu interesentu uz reģionālo diskusiju ciklu “Tu un sociālā uzņēmējdarbība: vai vajag?”. Diskusijas no­tiks piecās pilsētās – Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā un Rīgā.

Uzņēmējdarbība
6. augusts 2019

Skolēnu vasaras darbs finiša taisnē

No 1. jūnija līdz 31. augustam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) īsteno skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu, darba iespējas valsts līdzfinansētajās darba vietās vasaras brīvlaikā piedāvājot jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Uzņēmējdarbība
1. augusts 2019

Darba devēji aicināti piedalīties starptautiskajā tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”

26.septembrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu rīkos starptautisku tiešsaistes darba dienu "Darbs un karjera Latvijā", piedāvājot Latvijas darba devējiem iespēju atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus, bet darba meklētājiem  – darbu Latvijā.