Ziņas

Uzņēmējdarbība
28. novembris 2019

Pieslēdz e-adresi vieglākai saziņai ar valsts iestādēm

Jau kopš pērnā gada jūnija visas valsts iestādes saziņai izmanto digitālo pastkastīti jeb e-adresi, bet no šā gada 1. janvāra e-adresi var izveidot ikviens – gan fiziska, gan juridiska persona. Juridiskām personām e-adreses lietošana ar laiku būs obligāta.

Uzņēmējdarbība
8. novembris 2019

LTRK Kurzemes biznesa klubā uzņēmēji mācās, kā izvairīties no VID audita

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes biznesa kluba ietvaros, kas šonedēļ notika Talsos, uzņēmēji tikās ar Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, kā arī uzklausīja iestādes pārstāvjus seminārā “Kā izvairīties no VID audita”.

Uzņēmējdarbība
16. oktobris 2019

Piesaki savu pretendentu Talsu novada uzņēmēju Gada balvai!

Talsu novada pašvaldība, atbalstot novada uzņēmēju ierosinājumu, turpmāk organizēs konkursu “Talsu novada uzņēmēju Gada balva”. Tā mērķis ir apzināt un godināt Talsu novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu mūsu novadam.

Uzņēmējdarbība
30. septembris 2019

Talsu novada pašvaldība ar sadarbības partneriem Saldū un Lietuvā darbojas “Ieslēdz uzņēmējdarbību” režīmā

11. septembrī Rietavā (Lietuvā) Tūrisma un biznesa informācijas centrā notika noslēguma konference projektam “Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību” (BEE Lab). Tajā katrs projekta partneris iepazīstināja ar paveiktajiem darbiem, arī Talsu novada pašvaldība ar atjaunotajām kinoteātra “Auseklis” telpām un iegādāto aprīkojumu konferenču rīkošanai.

Uzņēmējdarbība
27. septembris 2019

Vēl tikai nedēļu var pieteikties atbalstam remigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai

Līdz 4.oktobrim remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un plānošanas reģionu organizētajā konkursā, lai pretendētu uz grantu atbalstu saimnieciskās darbības īstenošanai, attīstībai vai uzsākšanai.

Uzņēmējdarbība
18. septembris 2019

Atbalsta septiņas uzņēmējdarbības projektu idejas

Lai veicinātu Talsu novada ilgtspējīgu attīstību un sekmētu esošo uzņēmēju darbu un veicinātu cilvēku iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, Talsu novada pašvaldība rīko projektu konkursu “Dari Talsu novadam”. Tajā ir iespēja gūt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 2500 eiro esošo vai jaunu ideju realizēšanai. Šajā gadā uz pašvaldības atbalstu projektu konkursā “Dari Talsu novadam” pretendēja astoņi interesenti, no kuriem […]

1 2