Ziņas

Uzņēmējdarbība
2. aprīlis 2020

Talsu novada uzņēmēju pakalpojumi, ko vari saņemt savā dzīvesvietā

Ievērojot sociālo distancēšanos, pašizolāciju vai karantīnu, svarīgi ir vietējo uzņēmumu nodrošinātie pakalpojumi attālināti. Talsu novada uzņēmēji nodrošina siltu maltīšu, atsevišķu pārtikas produktu un arī saimniecības preču piegādi. Izmanto šo iespēju: parūpējies par savām vajadzībām un atbalsti vietējos ražotājus!

Uzņēmējdarbība
1. aprīlis 2020

Aktuālā situācija SIA “AAS “Piejūra”” Tukuma pārkraušanas-šķirošanas stacijā

28. marta pēcpusdienā SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra””  pārkraušanas-šķirošanas stacijā (PŠS) Tukumā (Dienvidu ielā 1) izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Uzņēmējdarbība
17. marts 2020

Izmaiņas Uzņēmumu reģistra klātienes pakalpojumos reģionālajās nodaļās

Uzņēmumu reģistrs līdz šī gada 14. aprīlim visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ.

Uzņēmējdarbība
21. februāris 2020

Biznesa inkubatorā uzņēmumi var gūt atbalstu izmaksām biznesa attīstībai

No 1.- 20. martam jaunie uzņēmumi (SIA vai IK) ir aicināti pieteikties inkubācijas programmai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubatorā.

Uzņēmējdarbība
20. februāris 2020

Talsu Komersantu klubs uzsāk jaunu aktivitāti

Lai veicinātu Talsu novada uzņēmēju savstarpējo sadarbību, atbalstu un popularizētu Talsu Komersantu kluba (TKK) pieejamību sabiedrībai, ar martu tiek uzsākta jauna aktivitāte "TKK atvērtā biroja dienas". Katra mēneša otrā trešdienā notiks „Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena”.

Novadā
14. februāris 2020

Var sākt aizpildīt platību maksājumu provizorisko iesniegumu

No šā gada 14.februāra ikviens lauksaimnieks var sākt aizpildīt informāciju vienotajā platību maksājumu iesniegumā. Šādu iespēju Lauku atbalsta dienests šogad piedāvā pirmo reizi, lai padarītu ērtāku minēto iesniegumu aizpildīšanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā – tagad to var darīt pakāpeniski un savlaicīgi aprēķināt, vai tiks izpildītas zaļināšanas un citas prasības. EPS šī iesnieguma forma norādīta kā “Provizoriskais iesniegums”.

1 2 3 no 5