Ziņas

Uzņēmējdarbība
21. februāris 2020

Biznesa inkubatorā uzņēmumi var gūt atbalstu izmaksām biznesa attīstībai

No 1.- 20. martam jaunie uzņēmumi (SIA vai IK) ir aicināti pieteikties inkubācijas programmai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubatorā.

Uzņēmējdarbība
20. februāris 2020

Talsu Komersantu klubs uzsāk jaunu aktivitāti

Lai veicinātu Talsu novada uzņēmēju savstarpējo sadarbību, atbalstu un popularizētu Talsu Komersantu kluba (TKK) pieejamību sabiedrībai, ar martu tiek uzsākta jauna aktivitāte "TKK atvērtā biroja dienas". Katra mēneša otrā trešdienā notiks „Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena”.

Novadā
14. februāris 2020

Var sākt aizpildīt platību maksājumu provizorisko iesniegumu

No šā gada 14.februāra ikviens lauksaimnieks var sākt aizpildīt informāciju vienotajā platību maksājumu iesniegumā. Šādu iespēju Lauku atbalsta dienests šogad piedāvā pirmo reizi, lai padarītu ērtāku minēto iesniegumu aizpildīšanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā – tagad to var darīt pakāpeniski un savlaicīgi aprēķināt, vai tiks izpildītas zaļināšanas un citas prasības. EPS šī iesnieguma forma norādīta kā “Provizoriskais iesniegums”.

Uzņēmējdarbība
4. februāris 2020

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties Kurzemes reģiona lielākajā uzņēmējdarbības pasākumā un iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kas notiks 3. un 4. aprīlī Olimpiskajā centrā “Ventspils”, Ventspilī. 

Uzņēmējdarbība
24. janvāris 2020

Biedrība “Talsu rajona partnerība” aicina piedalīties aptaujā

Lai projektu pieteikumi būtu kvalitatīvāki, biedrība aicina izteikt viedokli par nepieciešamo zināšanu/ konsultāciju/apmācību nepieciešamību konkrētās tēmās ar mērķi organizēt semināru šo zināšanu papildināšanai.

Uzņēmējdarbība
20. janvāris 2020

Apbalvo Talsu novada uzņēmējus

Šogad Talsu novadā uzsākta jauna tradīcija - iedibināts konkurss “Talsu novada pašvaldības uzņēmēju Gada balva”. Tas spējis vienkopus pulcēt novada stiprākos un neatlaidīgākos ļaudis: uzņēmējus. Cilvēkus, kuri nodrošinājuši darbu sev, radījuši darba vietas arī citiem, cilvēki, kuri allaž iesaistās novada sabiedriskajās aktivitātēs un nekad nav vienaldzīgi par novadā notiekošo.

1 2 3 4