Ziņas

Uzņēmējdarbība
14. jūlijs 2020

Uzņēmēji aicināti piedalīties “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Iespēju festivālā "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020".

Uzņēmējdarbība
16. jūnijs 2020

Notika biedrības “Talsu Komersantu klubs” kopsapulce

2020.gada 12.jūnijā notika biedrības “Talsu Komersantu klubs” kopsapulce, kurā par biedrības biedriem tika uzņemti 3 jauni dalībnieki.

Uzņēmējdarbība
7. maijs 2020

Valsts ieņēmuma dienesta statistikas dati par piešķirtajiem dīkstāves pabalstiem

Ārkārtas situācijas laikā arī Talsu novada uzņēmēji vērsušies Valsts ieņēmumu dienestā, lai saņemtu finansiālu atbalstu. Lai labāk izprastu Talsu novada uzņēmēju situāciju, Valsts ieņēmumu dienests sniedza statistikas datus par piešķirtajiem dīkstāves pabalstiem un nodokļu samaksas termiņu pagarinājumiem.

Uzņēmējdarbība
29. aprīlis 2020

Izsolē pārdos īpašumu V. Ruģēna ielā 4

22. maijā Talsu novada pašvaldība organizē izsoli nekustamajam īpašumam V. Ruģēna ielā 4 Talsos. Šobrīd tur darbojas SIA “Talsu Veselības centrs”. Arī pēc īpašuma pārdošanas tā izmantošanas veidam jāpaliek esošajam - ārstniecības vai veselības aprūpes iestāžu ēka.

Novadā
27. aprīlis 2020

Noslēgs apkures sezonu

SIA “Talsu namsaimnieks” izvērtējot laika apstākļu prognozes un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju vajadzības, nolēmis no 30. aprīļa pārtraukt šo apkures sezonu.

Novadā
22. aprīlis 2020

Uzlabos avārijas stāvoklī esošos valsts reģionālos un vietējos autoceļus

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanā ir noslēgusies ziemas sezona un tiek pārtrauktas ceļu uzturētāju ziemas dežūras diennakts režīmā. 2019./2020. gada ziemas sezonā valsts autoceļu uzturēšanā izlietoti 22,7 miljoni eiro, kas ir par 25% mazāk, salīdzinot ar pērno ziemas sezonu. Tā izveidojies ietaupījums 7,6 miljonu apmērā. Tos plānots novirzīt valsts autoceļu tīkla caurbraucamības un satiksmes drošības uzlabošanai.

1 2 3 no 8