Talsu Komersantu klubs uzsāk jaunu aktivitāti

Lai veicinātu Talsu novada uzņēmēju savstarpējo sadarbību, atbalstu un popularizētu Talsu Komersantu kluba (TKK) pieejamību sabiedrībai, ar martu tiek uzsākta jauna aktivitāte “TKK atvērtā biroja dienas”. Katra mēneša otrā trešdienā notiks „Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena”.

Savstarpēja pieredzes un informācijas apmaiņa uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā, ar mērķi izveidot kopēju sadarbības platformu. Pirmā tikšanās plānota 11. martā. Pārējās mēneša trešdienās – TKK pieejami mentora padomi interesentiem, uzņēmējdarbības uzsācējiem, birojā būs iespējams satikt TKK izpilddirektori un kādu no valdes locekļiem, lai uzdotu sev interesējošu jautājumu, kopīgi meklētu risinājumu izaicinājumiem, uzklausītu idejas sadarbībai vai nepieciešamajam atbalstam.

Sarunām martā pieejami TKK valdes pārstāvji:

  • 4.martā Kaspars Eihe
  • 18.martā Jānis Grahoļskis
  • 25.martā Kārlis Volanskis

TKK birojs atrodas K.Valdemāra ielā 17a, Talsos (kino Auseklis ēkā) 2.stāvā, birojs atvērts apmeklētājiem no 13.00-16.00.

Interesentiem vēlams iepriekš pieteikt savu apmeklējumu rakstot uz e-pastu info@tkk.lv, t. 25784455

Talsu Komersantu klubs (TKK) dibināts ar mērķi pārstāvēt Talsu novada uzņēmēju intereses un veicināt dialogu un veiksmīgu sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm un starptautiskajām organizācijām, kā arī veicināt Talsu novada uzņēmēju savstarpējo sadarbību, attīstītu uzņēmējdarbību un iesaistītos Talsu reģiona sabiedriskās dzīves uzlabošanā un labdarības pasākumu organizēšanā.

Egita Sudakova
Talsu Komersantu kluba izpilddirektore