Ziņas

Vīruss "Covid-19"
3. aprīlis 2020

Pirms došanās pie ārsta, iedzīvotājiem ir jāsazinās un jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

Nacionālais veselības dienests atkārtoti aicina iedzīvotājus gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski.

Veselība
2. aprīlis 2020

Pediatres attālinātās konsultācijas un akūtā palīdzība Talsu slimnīcā

Ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un pasaulē, rūpējoties par mazāko pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību, Talsu slimnīcas pediatre Maija Labāne aicina konsultācijas saņemt attālināti.

Veselība
30. marts 2020

No 1. aprīļa spēkā stājas jauna valsts kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtība

Sākot no 1. aprīļa, Latvijā spēkā stājas Pasaules Veselības organizācijas (PVO) un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) rekomendēta valsts kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtība.

Vīruss "Covid-19"
12. marts 2020

No 13. marta būs būtiski ierobežojumi Talsu novadā Covid – 19 dēļ

12. martā Krīzes vadības padome pieņēma lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu Latvijā līdz 14. aprīlim. Tas nozīmē, ka jau no rītdienas, 13. marta, arī Talsu novadā gaidāmi būtiski ierobežojumi. No 13. marta līdz 14. aprīlim tiek slēgtas visas skolas, kas nozīmē, ka mācību process pēc skolēnu brīvlaika audzēkņiem tiks organizēts attālināti. Kādā veidā mācību procesu […]

Veselība
9. marts 2020

Pasaules nieru diena – 12. martā

Katru gadu marta otrajā ceturtdienā tiek atzīmēta Pasaules nieru diena, kuras mērķis ir veicināt izpratni par nieru būtisko lomu cilvēka organismā, samazināt nieru slimības un ar to saistīto problēmu ietekmi visā pasaulē. Šā gada tēma ir “Nieru veselība ikvienam un visur – no profilakses līdz slimību atklāšanai un vienlīdzīgai veselības aprūpes piekļuvei”, īpaši akcentējot profilaksi kā būtisku faktoru nieru slimību novēršanai un aizkavēšanai.

1 2 3 no 5