Ziņas

Veselība
28. februāris 2020

Ziemeļkurzmes reģionālā slimnīcā Ventspilī un Talsu filiālē veikti drošības pasākumi Covid-19 (koronavīrusa) gadījumā

Sakarā ar Covid-19 jeb koronavīrusa infekcijas straujo izplatību pasaulē, arī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos, ir veikti nepieciešamie sagatavošanās pasākumi, ja būs nepieciešamība uzņemt, izolēt un ārstēt slimniekus ar Covid-19. Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos veikta ventilācijas sistēmu pārbaude, veikta darbinieku papildus apmācība, iegādāti aizsargtērpi, aizsargbrilles un respiratori darbiniekiem, gadījumā, ja […]

Veselība
24. februāris 2020

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā iespējams veikt laboratoriskos izmeklējumus

Ērti un ātri saņem savus analīžu rezultātus! Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā tiek veiktas dažāda veida analīzes abās slimnīcas laboratorijās – Ventspilī un Talsos un vairumā veicamo analīžu rezultātus iespējams saņemt vienas dienas laikā!

Veselība
19. februāris 2020

Talsu slimnīcā pieejams jauns rehabilitācijas pakalpojums – Slinga terapija

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle pacientiem piedāvā Slinga terapiju, kvalificētu speciālistu pavadībā.

Izglītība
12. februāris 2020

Ēnotāji iepazīst Talsu filiāles slimnīcas speciālistu darbu

Šodien visā Latvijā skolēni iepazīst visdažādākās profesijas, t.sk. veselības aprūpes nozarē. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē tika uzņemti 7 ēnotāji, kuri iepazina fizioterapeita, ginekologa, dzemdību speciālista un medicīnas māsu darbu.

Veselība
4. februāris 2020

Informācija iedzīvotājiem par jauna koronavīrusa izraisītu uzliesmojumu Ķīnā

Viens no galvenajiem ieteikumiem - ja cilvēks ir bijis Ķīnā, kopš atgriešanās turpmākās 14 dienas ir ieteicams palikt mājās un novērot savu veselības stāvokli. Tāpat ir jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai konsultētos par turpmāko rīcību.

Veselība
29. janvāris 2020

Par valsts apmaksāto bērnu vakcināciju pret ērču encefalītu 2020.gadā

Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka katru gadu valsts apmaksāta bērnu vakcinācija pret ērču encefalītu noteikta Ministru kabineta 2000. gada 26. septembra noteikumos Nr.330 „Vakcinācijas noteikumi”. Pret ērču encefalītu vakcinē bērnus no viena gada vecuma līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai.

1 2 3 4