Ziņas

Sociālā aizsardzība
14. novembris 2019

Nākamajā gadā pieaugs uzturēšanās maksa pansionātā “Lauciene”

Pansionāts “Lauciene” ir Talsu novada pašvaldības iestāde, kas nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām un I un II grupas invalīdiem. Lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, Talsu novada dome pieņēma lēmumu no nākamā gada 1. janvāra paaugstināt uzturēšanās maksu. Ja līdz šim klientam dienā bija jāmaksā 18,08 eiro, tad no janvāra: 21 eiro dienā.

Veselība
8. novembris 2019

Talsos notiks Donoru diena

11. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Talsu novada pašvaldībā, Kareivju ielā 7, Talsos, notiks Donoru diena.

Veselība
5. novembris 2019

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs piedalīsies protesta akcijā “Diena bez ārstniecības personas”

Ārstniecības iestāžu darbinieki ik dienas rūpējas par tiem, kam nepieciešama gan neatliekama, gan plānveida medicīniskā palīdzība, bet diemžēl Saeimas un valdības nostāja veselības aprūpes finansēšanā neuzlabo veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Latvijas iedzīvotājiem un nemotivē medicīnas nozares darbiniekus palikt strādāt Latvijā. Saeima nepilda likumu un savus solījumus. Vienotā protesta akcijā “Diena bez ārstniecības personas”– 7. novembrī Rīgā pie Saeimas – piedalīsies arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs, līdz ar to – tiks ierobežota veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība Ventspilī un Talsos.

Veselība
4. novembris 2019

Talsu novads iegūs divus jaunus ārstniecības speciālistus

Jau vairākus gadus Talsu novada pašvaldība nodrošina studenta un ārstniecības speciālista stipendijas piešķiršanu. Tas ir gan finansiāls atbalsts jaunajiem speciālistiem, gan veids, kā tos piesaistīt darbam Talsu novadā. Šajā gadā ārstniecības speciālista stipendijas paredzēts piešķirt diviem jauniem speciālistiem.

Veselība
27. septembris 2019

Talsu slimnīcas jaunuzceltajai ēkai nosvinēta 5. gadu jubileja

Ar daudz laba vēlējumiem svinīgi atzīmēta jaunuzceltās Talsu slimnīcas ēkas 5. gadu jubileja. Kopš 2014. gada jaunās ēkas projekta īstenošanas – Ziemeļkurzemes un citu novadu iedzīvotājiem ir iespēja ārstēties patīkamās, plašās un mūsdienīgi aprīkotās telpās. Atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja Latvijas Republikas Veselības ministrijas Investīciju un Eiropas savienības fondu uzraudzības departamenta direktore Agnese Tomsone, kura izteica […]

Veselība
25. septembris 2019

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē tiks atzīmēta 5 gadu jubileja kopš atklāta jaunuzceltā ēka

Piektdien, 27. septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē notiks svinīgs pasākums, kurā tiks atzīmēta Talsu slimnīcas jaunuzceltās ēkas 5 gadu jubileja. Kopš 2014. gada jaunās ēkas projekta īstenošanas – Ziemeļkurzemes un citu novadu  iedzīvotājiem ir iespēja ārstēties patīkamās, plašās un mūsdienīgi aprīkotās telpās.

1 2