Ziņas

Veselība
20. janvāris 2020

Uzlabos trīs ģimenes ārstu apstākļus

Talsu novada pašvaldība ir piesaistījusi Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu, lai vairākās novada teritorijās sakārtotu veselības aprūpes infrastruktūru. Tas ir viens no veidiem, kā vietējiem iedzīvotājiem nodrošināt ģimenes ārsta pakalpojumus pēc iespējas tuvāk dzīvesvietām, kā arī veids, kā piesaistīt ģimenes ārstus strādāt arī lauku reģionā.

Pilsētās un pagastos
16. janvāris 2020

Vienojas par metu konkursa priekšlikumu izstrādi divām multifunkcionālā kompleksa atrašanās vietām

Esošajam Talsu novada domes deputātu sasaukumam viena no iecerēm, lai veicinātu Talsu novada konkurētspēju Latvijā un nodrošinātu novada izaugsmi, ir bijusi multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa būvniecība. Kopš 2018. gada pie šī jautājuma virzīšanas strādājusi darba grupa, un, lai gan vienprātība nav bijusi par objekta iespējamo atrašanās vietu, 16. janvāra domes sēdē deputāti noteica pašvaldības īpašumā esošos zemes gabalus Ezera ielā 26, Ezera ielā 7 un Gravas ielā 17 par plānotā multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa būvniecības vietu, kam izstrādāt metu konkursa priekšlikumus.

Veselība
14. janvāris 2020

Urologa konsultācijas Talsu slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē pacientus ambulatori konsultē sertificēta uroloģe Egita Deine.

Novadā
3. janvāris 2020

Aktualizē nepieciešamo specialitāšu sarakstu ārstniecības un izglītības jomā

Jau vairākus gadus Talsu novada pašvaldība jauno izglītības un ārstniecības jomas speciālistu piesaistīšanai izmanto iespēju nodrošināt stipendijas. Katru gadu tiek aktualizēts atbalstāmo specialitāšu klāsts.

Veselība
2. decembris 2019

Talsu novads iegūs jaunu ārstniecības speciālistu

Jau vairākus gadus Talsu novada pašvaldība nodrošina studenta un ārstniecības speciālista stipendijas piešķiršanu. Tas ir gan finansiāls atbalsts jaunajiem speciālistiem, gan veids, kā tos piesaistīt darbam Talsu novadā. 2. decembrī Talsu novada pašvaldībā tika parakstīts trīspusējs līgums par pašvaldības stipendijas piešķiršanu jaunai ārstniecības speciālistei – radioloģei – diagnostei Agnesei Aniņai.

1 2 3