Vai vienlaicīgi iespējams kombinēt elektroterapijas veidus? Jā!

Medicīnas tehnoloģiju izstrādes ietvaros ražotāji arvien meklē iespējas, kā padarīt ārstēšanās procesu ātrāku, ar precīzāku diagnostiku, patīkamāku terapiju cilvēkam un ērtāk lietojamu iekārtu speciālistiem, un fizikālās terapijas aparatūra nav izņēmums. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ir pieejamas mūsdienīgas iekārtas dažādiem fizikālās terapijas veidiem, pie tam, tās ir kombinējamas vienas vizītes ietvaros.

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā šobrīd ir pieejama jauna un universāla elektroterapijas iekārta ar kuras palīdzību iespējams ne tikai caur diviem kanāliem veidot sadalītu slodzi uz dažādām ķermeņa daļām, bet arī to sakombinēt ar citu terapijas veidu. Tādējādi tiek ietaupīts laiks un vienlaicīgi ārstētas dažādas ķermeņa zonas ar atšķirīgām metodēm.

Elektroterapijas iekārtai ir plašs indikāciju saraksts ar ārstēšanas uzstādījumiem. Atkarībā no eletroterapijas veida, parametrus iespējams pielāgot ne tikai uzsākot terapiju, bet arī procedūras laikā. Traberta strāvas elektrodus iespējams likt uz mugurkaula, kas ļoti labi palīdzēs tieši sāpju gadījumos.

Ar fizikālās terapijas procedūrām ārstē: mugurkaula problēmas, dažādas sāpes locītavās, kaulos un muskuļos, ausu, deguna un kakla saslimšanas, tāpat arī galvas sāpes, plaušu saslimšanas, muskuļu savilkumi un citas veselības problēmas.

Procedūras ilgums ir atkarīgs no terapijas veida un sarežģītības, tādējādi viena terapija var ilgt no 6 līdz 30 minūtēm. Procedūras veicam gan pieaugušajiem, gan bērniem. Viena terapija izmaksā 3,50 eur. Bērniem ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu procedūras ir bezmaksas!

Fizikālās terapijas procedūras veic medicīnas māsa Rita Hausmane un tām iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 27869917, katru darba dienu no 8:00 – 17:00.

Plašāk par pieejamajiem elektroterapijas vai citiem terapijas veidiem aicinām izlasīt slimnīcas mājaslapā, sadaļā: nodaļas Talsos/ rehabilitācijas nodaļa.