Ziņas

Vīruss "Covid-19"
7. aprīlis 2020

Pagarina ārkārtējo situāciju līdz 12. maijam

7. aprīlī Ministru kabineta sēdē skatīja jautājumu par grozījumiem ārkārtējās situācijas izsludināšanā. Nolemts ārkārtējo situāciju Latvijā pagarināt līdz 12. maijam.

Vīruss "Covid-19"
7. aprīlis 2020

AKTUALIZĒTA INFORMĀCIJA: uzzini par ierobežojumiem Talsu novadā vienuviet!

12. martā Latvijā izsludināta ārkārtas situācija līdz 14. aprīlim, kas paredz būtiskus ierobežojumus līdzšinējā iedzīvotāju ikdienas dzīvē, arī iestāžu un pakalpojumu sniedzēju darba organizācijā. Arī Talsu novadā ir ieviesti dažādi piesardzības pasākumi, lai mazinātu vīrusa Covid- 19 izplatīšanās riskus.

Vīruss "Covid-19"
7. aprīlis 2020

Gandarīti par iespēju palīdzēt

Talsu novadā atbalstu grūtībās nonākušiem cilvēkiem dažādās situācijās nodrošina Sociālais dienests. Tagad, kad ikdienu tik ļoti mainījuši vīrusa Covid-19 izplatīšanās ierobežojošie pasākumi, Sociālā dienesta sniegtie pakalpojumi kļūst vēl nozīmīgāki. Par dienesta šī brīža prioritātēm informē Sociālā dienesta vadītāja Dace Zeļģe.

Vīruss "Covid-19"
6. aprīlis 2020

Pārtikas un sadzīves preču interneta veikals “Barbora.lv” no šodienas pieejams arī Kurzemē

Vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals “Barbora.lv” kļuvis pieejams arī Kurzemes iedzīvotājiem. “Barbora.lv” atver pirkumu saņemšanas punktus Liepājā, Ventspilī, Saldū, Talsos un Tukumā, nodrošinot ērtu pārtikas iegādi internetā arī Latvijas reģionu iedzīvotājiem.

Vīruss "Covid-19"
3. aprīlis 2020

Pirms došanās pie ārsta, iedzīvotājiem ir jāsazinās un jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

Nacionālais veselības dienests atkārtoti aicina iedzīvotājus gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski.

Vīruss "Covid-19"
3. aprīlis 2020

Kultūras un sporta centros samazina komunālo pakalpojumu izmaksas

Tā kā šobrīd ārkārtas situācijas dēļ ir aizliegta pulcēšanās vairāk nekā diviem cilvēkiem, ievērojot vismaz divu metru distanci, tad apmeklētājiem slēgta ir novada kultūras un sporta infrastruktūra. Talsu novada pašvaldība šajā situācijā meklē risinājumus, kā samazināt komunālo pakalpojumu izdevumus.

1 2 3 no 7