Izsludina atklātu pieteikšanos pārtiku paku sagādei skolēniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm

Talsu novada pašvaldība attālināto apmācību laikā reizi mēnesī nodrošinās pārtikas pakas izglītojamiem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm. Tās tiks iegādātas, izmantojot valsts budžeta piešķirto dotāciju, bet ģimenēm nogādātas, izmantojot pašvaldības resursus. Šobrīd izsludināta sarunu procedūra piedāvājumu iesniegšanai, lai izvēlētos saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu.

Laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija un mācību process notiek attālināti, valsts budžeta aprīļa mēneša dotāciju izglītojamo brīvpusdienām, var izlietot atbalsta nodrošināšanai novadā deklarētajiem skolēniem no 1. līdz 9. klasei, kuri ir no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm.

Talsu novada pašvaldība izvērtējusi, ka patlaban piemērotākais atbalsta veids ir  pārtikas paku iegāde 25 eiro vērtībā. Pārtikas pakas sastāvā tiks iekļauts daudzveidīgs produktu klāsts un tā paredzēta vienam mēnesim. Pārtikas pakas izglītojamajiem piegādās Talsu novada pašvaldības darbinieki, pirms tam sazinoties ar ģimenēm.

Talsu novada pašvaldība 9. aprīlī izsludinājusi sarunu procedūru piedāvājumu iesniegšanai. Detalizēta informācija par piedāvājumu iesniegšanu ŠEIT.