Līdz ārkārtas situācijas beigām Talsu novada Laucienes pasta nodaļas klientus apkalpos pēc pieprasījuma

Ņemot vērā ārkārtas stāvokli un nepieciešamos pasākumus koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī ņemot vērā faktu, ka ir pārtraukta Talsu novada Laucienes pagasta pārvaldes darbība, kuras telpās tiek nodrošināti Laucienes pasta nodaļas pasta pakalpojumi, no 19. marta tiek pārtraukta klātienes pakalpojumu sniegšana šajā nodaļā. Līdz ārkārtas situācijas beigām iedzīvotāji pasta pakalpojumus šajā teritorijā var saņemt pēc pieprasījuma savā dzīvesvietā vai apmeklējot Talsu 1. pasta nodaļu.

Tā kā Laucienes pasta nodaļa atrodas Laucienes pagasta pārvaldes telpās, kas līdz ar izsludināto ārkārtas stāvokli slēgta apmeklētājiem, īstenojot drošības pasākumus, no 19. marta līdz turpmākajiem lēmumiem tiek pārtraukta klātienes pasta pakalpojumu sniegšana šajā pasta nodaļā.

Ārkārtas situācijas periodā Laucienes iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt pēc pieprasījuma, un tos klienta dzīvesvietā sniegs teritoriju apkalpojošais pastnieks vai arī klienti aicināti apmeklēt Talsu 1. pasta nodaļu Lielajā ielā 20. Tās darbalaiks ir pirmdienās no 8.00 līdz 18.30, otrdienās no 7.30 līdz 18.00 un trešdienās–piektdienās  no 8.00 līdz 18.00.

Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošinās visus tos pasta pakalpojumus, kas bija pieejami pasta nodaļā: pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot Latvijas Pasta Klientu centram pa tālruni 67008001, 27008001 vai e-pastā info@pasts.lv. Piesakot skaidras naudas piegādi dzīvesvietā līdz 2020.gada 27.martam, noteikta pazemināta šī pakalpojuma cena – 4,88 eiro. Minētajā periodā Latvijas Pasts monitorēs pakalpojuma pieprasījumu un apzinās savus resursus šā pakalpojuma turpmākai nodrošināšanai atkarībā no pieprasījuma.

Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā iedzīvotāji varēs pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 25701989.

Ja tiks noteikti papildu ierobežojumi, Latvijas Pasts nekavējoties informēs par turpmākajām darbībām.

 

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone,
Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālrunis: 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv