Par SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “PIEJŪRA”” ierobežojumiem vīrusa Covid-19 izplatībai

11. martā Pasaules veselības organizācija paziņojusi, ka jaunā vīrusa COVID-19 izplatība sasniegusi pandēmijas apmērus. Latvijas Republikas ministru kabinets 12.martā ir izdevis rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar rīkojuma 1. punktu nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 14. aprīlim, ar mērķi ierobežot  vīrusa Covid-19 izplatību.

Pamatojoties uz Latvijas Republikas ministru kabineta 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “PIEJŪRA”” vadība nosaka:

  • līdz 14. aprīlim PĀRTRAUKT klientu apkalpošanu klātienē un līgumu slēgšanu klātienē SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “PIEJŪRA”” birojos Rīgas ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā un Anša Lerha-Puškaiša ielā 6, Talsos, Talsu novadā: nodrošināt klientu apkalpošanu attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pastu starpniecību, nodrošināt līgumu slēgšanu attālināti (ja iespējams) saziņai izmantojot e-pastu.
  • līdz 14. aprīlim PĀRTRAUKT pakalpojumu sniegšanu: poligonā “Janvāri”, Laidzes pagastā, Talsu novadā; pārkraušanas-šķirošanas stacijās Jūrmalā, Tukumā, Kandavā un Rojā.

IZŅEMOT juridiskas personas, ar kurām iepriekš noslēgti līgumi.

  • izvērtējot nepieciešamību, līdz 14. aprīlim samazināt pakalpojumu sniegšanu, kas saistīta ar braukšanu uz birojiem pēc papīra/kartona, plastmasas iepakojuma.

Ēriks Zaporožecs,

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “PIEJŪRA”” valdes loceklis

Kontaktinformācija

Tālrunis: 63123306

E-pasts: info@piejuraatkritumi.lv