Pārtikas un sadzīves preču interneta veikals “Barbora.lv” no šodienas pieejams arī Kurzemē

Vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals “Barbora.lv” kļuvis pieejams arī Kurzemes iedzīvotājiem. “Barbora.lv” atver pirkumu saņemšanas punktus Liepājā, Ventspilī, Saldū, Talsos un Tukumā, nodrošinot ērtu pārtikas iegādi internetā arī Latvijas reģionu iedzīvotājiem.

Piedāvāt attālinātas preču pasūtīšanas pakalpojumus reģionos “Barbora.lv” lolojusi jau sen, un pēdējo nedēļu notikumi saistībā ar koronavīrusu un izsludināto ārkārtas situāciju valstī ir pasteidzinājuši šo idejas īstenošanu. Attīstību reģionos “Barbora.lv” veic ciešā sadarbībā ar mazumtirdzniecības tīklu “Maxima”. Liepājā produktu saņemšanas punkts atrodas Klaipēdas ielā 62 (“Maxima XX” veikalā), Ventspilī Celtnieku ielā 17 (“Maxima X” veikalā), Saldū Brīvības ielā 30 (“Maxima XX” veikalā), Talsos Rīgas ielā 8 (“Maxima XX” veikalā), bet Tukumā – Kurzemes ielā 36 (“Maxima XX” veikalā).

Tagad arī reģionu iedzīvotāji varēs ātri, ērti un droši pasūtīt svaigākos produktus tieši no veikala plaukta un saņemt tos kādā no sev tuvākajiem “Maxima” veikaliem, kur šis pakalpojums pieejams.

Kā veikt un saņemt pasūtījumu?

Reģionu iedzīvotāji produktus un sadzīves preces varēs pasūtīt “Barbora.lv” mājaslapā – www.barbora.lv. Pēc reģistrācijas mājaslapā, pircējam jāizvēlas preces no piedāvātā sortimenta, jāatzīmē pirkumu saņemšanas vieta un laiks, un jāveic apmaksa par pasūtījumu. Norēķināties par pirkumu iespējams internetbankā vai, izmantojot VISA, vai MasterCard norēķinu kartes. Pēc tam, kad klients “Barbora.lv” mājaslapā savā virtuālajā grozā būs salicis pasūtījumu un veicis apmaksu, “Maxima” darbinieki sāks komplektēt produktus. Tiklīdz pasūtījums būs gatavs saņemšanai, klients saņems īsziņu. Ierodoties izvēlētajā veikalā, klientam būs jāpiezvana uz īsziņā norādīto tālruņa numuru, un “Maxima” veikala darbinieks atnesīs pasūtījumu uz produktu saņemšanas punktu.

Papildu informācija:
Jekaterina Pukinska
“Barbora” pārdošanas un mārketinga vadītāja
Tālr. +371 29538842
Epasts: jekaterina.pukinska@barbora.lv
www.barbora.lv