Uz laiku atceļ Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ambulatoro un plānveida pakalpojumu sniegšanu

Epidemioloģiskā situācija valstī ar COVID-19 infekcijas izplatību ietekmē daudzu nozaru darbību un, lai samazinātu risku inficēties medicīnas personālam, pacientiem un citiem iedzīvotājiem, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos uz laiku tiks ierobežotas ambulatorās pacientu pieņemšanas.

No 23. marta uz laiku tiek atcelti plānveida sekundārie ambulatorie pakalpojumi un plānveida izmeklējumi, izņemot veselības aprūpes pakalpojumus šādos gadījumos:

  • Grūtnieču aprūpe;
  • Rehabilitācijas pakalpojumi personām, kurām pakalpojuma atlikšana rada invaliditātes risku un/vai darbspēju zaudēšanu;
  • Orgānu aizstājterapijas nodrošināšana;
  • Koagulācijas analīzes pacientiem ar antikoagulācijas terapija

Atgādinām, ka no 17. marta ir pārceltas plānveida operācijas un pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai stacionārā un dienas stacionārā Ventspils slimnīcā un Talsu filiālē līdz brīdim, kad situācija valstī, saistībā ar Covid-19 vīrusu, normalizēsies. Uz doto brīdi slimnīcas darbinieki prognozē operāciju pārcelšanu līdz šī gada 14. aprīlim. Laiks operāciju atjaunošanai tiks precizēts, ņemot vērā rekomendācijas no Slimību profilakses kontroles centra un Veselības ministrijas par vīrusa izplatību.

Ar visiem iedzīvotājiem, kuriem bija plānota vizīte, izmeklējums vai operācija pie kāda no Slimnīcas speciālistiem, sazināsies atbildīgie darbinieki.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība tiks nodrošināta pilnā apjomā.

 

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”
Ventspils un Talsu filiāles slimnīcu
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa
Tālrunis saziņai: 63620982
E-pasts: viola.grinvalde@ventspils.lv eva.odorska@ventspils.lv